BAŞKAN ALKIŞLARLA GÖREVİNE BAŞLADI

40 gün önce kontrol için gittiği hastanede önce anjiyo olan ve bir gün sonra by-pass ameliyatı olan Başkan Abdulkadir Şahiner, görevine başladı. Başkan Şahiner’i Belediye önünde personeli ve vatandaşlar karşıladı.

Abone Ol

– BİZ BÜYÜK BİR AİLEYİZ

Burada kısa bir konuşma yapan Başkan Şahiner,” Ben her zaman şunları söyledim. Bizler bir aileyiz Allah birliğimizi bozmasın. Ama her şeyin başı da sağlıktır. Ama sağlık olmayınca da hiçbir şey olmuyor. Ben her zaman da şunu söyledim Cenabı Allah her zaman ne veriyorsa hayırlısını versin. Ömrün de hayırlısını, hayatında hayırlısını versin” dedi.

– ALLAH, FİTNE VE FESAT ÇIKARANLARDAN KORUSUN

Yaşayacaksak, hayatı onurlu bir şekilde yaşayalım diyen Başkan Şahiner, “Onursuz bir şekilde hayat Allah hiç birimize nasip etmesin. Her zaman şundan gurur duydum. Sungurlu benim ailem. Sungurlu benim yuvam. Ama 3 gün yattık olmadık dedikodular çıkmış. Kimi demiş yurt dışına kaçtı. Kimi demiş cezaevinde, kimi demiş vuruldu. Kimi demiş bıçaklandı. Bizim canımızı Cenabı Allah alır. Cenabı Allah’ın haricinde bize kurşun sıkacak birini daha Allah yaratmadı. Bu insanlardan da utanıyorum. Sungurlulu demekten utanıyorum. Sungurlu şerefli yeriydi, Sungurlu namuslu insanların, Sungurlu haysiyetli insanların yeriydi. Ama Sungurlu kabuk değiştiriyor. Ve bu kangreni bir anda kesip atmamız lazım. Böyle insanları aramızda barındırmayalım” dedi.

– HİZMETLERİMİZE KALDIĞIMIZ YERDEN DEVAM EDECEĞİZ

Birimize bir şey olduğunda hepimiz koşacağız diyen başkan Şahiner, “Her zaman Allah birliğimizi, beraberliğimizi bozmasın dedim. 40 gündür sizlerden uzağım. Ne diyorum biz bir aileyiz. İnanın 40 gün bana zor geldi. Doktorum bana 10 gün daha sabretmemi söyledi ama ben işimin başına geçeceğimi söyledim. Sungurlulu hemşehrilerime sözüm var. Kaldığımız yerden devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz