BAŞKAN ACI HABERİ DUYURDU

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, ilçede bugün koronavirüsten ölen sayısının 5 olduğunu açıkladı ve vatandaşlara maske, mesafe ve hijyen konusunda uyarıda bulundu.


Her fırsatta kurallara uyulması konusunda uyarılarda bulunan ve bu işin şakasının olmadığını söyleyen Başkan Şahiner, acı haberi sosyal medya hesabından duyurdu.


Böyle bir haberi paylaşmak istemezdim diyerek sözlerine başlayan Başkan Şahiner, “Ekiplerimiz sadece bugün beş cenazemizi defnetti.
Lütfen kurallara uyalım. Maske,mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edelim” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikZEHİRLENEN KÖPEĞİ DUYARLI ÇOCUKLAR KURTARDI
Sonraki İçerikDEPLASMANDAN ELİMİZ BOŞ DÖNDÜK
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz