BAŞARILI TAEKWONDOCULAR BAŞKAN ŞAHİNER’İ ZİYARET ETTİ

Sponsor

Ortaokullar ve Liseler arası Taekwondo il seçmesinde ilçemizi temsil eden ve 9 şampiyonluk ve 7 tane üçüncülük derecesi alan başarılı Taekwondocular, Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.

Birinci olan sporcularımızdan ortaokullar Sivas’ta, liselilerde Bartın’da yapılacak yarıfinalde ilimizi ve okullarını temsil edeceklerdir.
Birinciler; 33 kg Zeynep Bahriye Nakaş, 37 kg Nisa Nur Ayata, 44 kg Sıla Kerman, 59 kg Navruz Kaleli, +59kg Eylül Ecem Batak, +65 kg Üzeyir Yiğit Yargı, 63 kg Beyza Nur Köse, 68 kg Elif Ağaçdan, +68 kg Sema Nur Beyan,
Üçüncüler; 37 kg Nisa Sarıaltun, 41 kg Zeynep Alcılı, 51 kg Esra Kondu, 45 kg Ramis Efe Yargı, 45 kg Tümer Mandıralıoğlu, 53 kg Ali Baran Görgün, 49 kg Yağmur Yılmaz.


Başarılı olan Taekwondocular, antrenör Resul Karaman ile birlikte Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret ederek desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Başarılı sporcuları kutlayan Başkan Şahiner’de her zaman sporun ve sporcunun yanın olacaklarını söyledi.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikOTOBÜS KAZALARININ ÖNLENMESİNE YÖNELİK TOPLANTI YAPILDI
Sonraki İçerikDESTEKLERİ İÇİN BAŞKAN ŞAHİNER’E TEŞEKKÜR ETTİLER
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz