Başarılı Sporcular Eryiğit’i Ziyaret Etti

Sponsor

Çorumda ’da yapılan okul sporları kapsamında voleybol ve güreş’te il birincisi olan okul takımları Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i ziyaret ettiler
Ziyarette İsmetpaşa Ortaokulu Müdürü Selçuk Cankaloğlu, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Fahri Karaderili, Dr. Sedat Baran – Dr. Melahat Baran Ortaokulu Müdürü Metin SafeL, Şehit Mahmut Peşmen Ortaokulu Müdür yrd. Metin Kendüzler, Şehit Mahmut Peşmen Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Eylem Teke, Fatih Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Oğuz Kızıklı ,İsmetpaşa Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Ahmet İçtüzer, Voleybol ve Güreş takımı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ’i ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasında öğrencilerle sohbet eden Eryiğit kültürel faaliyetlerin önemine vurgu yaparak, ‘’İl birincisi Voleybol ve Güreş takımızı tebrik ediyorum, sizlerin başarısı için her konuda gerekli desteği sağlayacağız, inşallah sizlerden Bölge finallerinde ilimizi başarı ile temsil ederek, takım halinde birinci olarak dönmenizi bekliyorum’’ dedi.
Eryiğit, voleybol ve güreş takımına çeşitli hediyeler verdi.

Sponsor
Önceki İçerikDram İçinde Dram… Silopi’de Feci Kaza
Sonraki İçerikŞahiner’e Teşekkür Plaketi Verdiler
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz