Başarılı Sporcular Eryiğit’i Ziyaret Etti

Çorumda ’da yapılan okul sporları kapsamında voleybol ve güreş’te il birincisi olan okul takımları Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit’i ziyaret ettiler
Ziyarette İsmetpaşa Ortaokulu Müdürü Selçuk Cankaloğlu, İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Fahri Karaderili, Dr. Sedat Baran – Dr. Melahat Baran Ortaokulu Müdürü Metin SafeL, Şehit Mahmut Peşmen Ortaokulu Müdür yrd. Metin Kendüzler, Şehit Mahmut Peşmen Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Eylem Teke, Fatih Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Oğuz Kızıklı ,İsmetpaşa Ortaokulu Beden Eğitimi öğretmeni Ahmet İçtüzer, Voleybol ve Güreş takımı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Eryiğit ’i ziyaret ettiler.
Ziyaret esnasında öğrencilerle sohbet eden Eryiğit kültürel faaliyetlerin önemine vurgu yaparak, ‘’İl birincisi Voleybol ve Güreş takımızı tebrik ediyorum, sizlerin başarısı için her konuda gerekli desteği sağlayacağız, inşallah sizlerden Bölge finallerinde ilimizi başarı ile temsil ederek, takım halinde birinci olarak dönmenizi bekliyorum’’ dedi.
Eryiğit, voleybol ve güreş takımına çeşitli hediyeler verdi.

Abone Ol

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz