“Başardık, Devam Edeceğiz”

Akşamları ev ve mahalle toplantıları düzenleyen Şahiner, 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmalar hakkında vatandaşları bilgilendiriyor. 5 yıl daha görev isteyen Şahiner, görev verildiği takdirde yapacakları projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.
Hep güzel günler olsun diye aralıksız çalışıyoruz diyen Şahiner, temiz siyaset yapıp, doğruları konuşuyoruz diyerek, “Yaptığımız toplantıların sonunda hizmetlerimizden dolayı teşekkür eden hemşehrilerimin özellikle de yalansız, iftirasız ve seviyeli üslubumuzu da taktir etmesi ne kadar doğru bir yolda olduğumuzun mutluluğunu da bizlere yaşatmaktadır.Görüyorum ki halkımız tercihini yine dürüstlükten, temiz siyasetten ve hizmetten yana yapacaktır” diye konuştu.

Abone Ol


Hangi partiden, görüşten olursa olsun herkes bizim için birdir ve eşittir. Hiçbir ayrım yapmadan çalışmaya devam edeceğiz diyen Şahiner, “Yaklaşık 1 aydır her biri birbirinden değerli Belediye Meclis Üyesi ve İl Genel Meclis Üyesi kardeşlerimle ve halkımız arasında kurduğumuz sevginin, saygının ve güvenin her gün örneğini yaşamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Tek derdimiz bu ilçede yaşayan herkesin mutlu olmasını sağlamaktır. Başardık, devam edeceğiz. Ziyaretine gittiğim hanelerde insanlarımızın beni aileden biri olarak gördüğünü hissediyorum, ben bunu başardığım için mutluyum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz