BARAJ MAÇI 23 NİSAN’DA YENİ ÇORUM ŞEHİR STADI’NDA OYNANACAK

Sponsor

Bu sezon Bölgesel Amatör Lig’de mücadele eden Osmancık Belediyespor ile 1.Amatör Küme’nin Şampiyonu Sungurlu Belediyespor arasında oynanacak olan baraj maçının tarihi belli oldu.

Baraj maçının teknik toplantısı Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. ASKF Başkanı Sefer Kurtaran önderliğinde gerçekleşen toplantıda, Gençlik Spor Şube Müdürü Rıfat Ceylan, Futbol İl Temsilcisi Engin Ayan, Osmancık Belediyespor Kulüp Başkanı Fatih Ergün, Osmancık Belediyespor Genel Kaptanı Gökhan Kent, Sungurlu Belediyespor Teknik Sorumlusu Serhat Gökşen, Sungurlu Belediyespor futbolcusu Oğuzhan Cengiz Kaya ve ASKF Yönetim Kurulu Üyesi Necati Çamiçi hazır bulundu. Başkan Sefer Kurtaran toplantı öncesi iki takıma baraj maçında başarılar dilerken, maç günü uygulanacak kurallar hakkında bilgi verdi.

Başkan Kurtaran maçın 23 Nisan Cumartesi günü Yeni Çorum Şehir Stadı’nda saat 15.00’de oynanacağını belirtti.

Sponsor

TRİBÜNLER BELLİ OLDU

Yeni Çorum Şehir Stadı’nda oynanacak maçta taraftarların oturacağı tribünlerde belli oldu. Kurtaran, protokol tribünü yanında bulunan VİP A ve B tribününde ile maraton tribününe taraftar alınacağını açıkladı.

Bunun için tarafı belirlemek adına kura çekimi yapılmasını ön görülürken, iki takım kuraya gerek duymadan anlaşmaya vardı. Yapılan anlaşma sonunda protokol tribünü yanında bulunan ViP A ve B tribününde Osmancık Belediyespor, maraton tribününde ise Sungurlu Belediyespor’lu taraftarların maçı izlemesine karar verildi.

Öte yandan Emniyet Müdürlüğü’nden bir yetkilinin de katılacağı ikinci toplantının önümüzdeki günlerde yapılacağı ifade edildi

Sponsor
Önceki İçerikMİLLİ EĞİTİM PERSONELİ EVİNDE ÖLÜ BULUNDU!
Sonraki İçerikASTEĞMEN SEMİH UCAY, SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz