BAKIM MERKEZLERİNİ ZİYARET ETTİLER

Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatlarıyla bugün bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler. Akabinde yalnız yaşayan engelli 3 kardeşi ziyaret ederek yakacak ve gıda yardımında bulundular.

Sponsor

Sungurlu Belediye Başkan Yardımcıları Bahri Sezen ve Mükremin Dağaşan, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’in talimatlarıyla bugün bir dizi ziyaretler gerçekleştirdiler.

İlk olarak Özel Sungurlu Bakım Merkezi ve Mavi Ocak Bakım Merkezini ziyaret eden Başkan Yardımcıları Sezen ve Dağaşan, Başkan Şahiner’in selamlarını ileterek personele ve bakım evi sakinlerine meyve ikramında bulundular. Bakım merkezlerinin yönetici ve personelleriyle sohbet ederek taleplerini dinlediler. Akabinde yalnız yaşayan engelli 3 kardeşi ziyaret ederek yakacak ve gıda yardımında bulundular.

Sponsor
Önceki İçerikVALİ ÇİFTÇİ: “TEDBİRLERİ GEVŞETMEYİ DÜŞÜNÜYORUZ”
Sonraki İçerikTOPRAKSIZ MARUL YETİŞTİRİYOR
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz