Bakanlık Gıda Sahtekarlarını Açıkladı!

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen 173 firmayı ve bu firmalara ait 282 parti ürünü açıkladı. Sungurlu'dan bir firmada o listede yer aldı.

Sponsor

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen 173 firmayı ve bu firmalara ait 282 parti ürünü açıkladı. ‘Kara liste’de Sungurlu’dan da 1 firma yer aldı.

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından, taklit veya tağşiş yapıldığı kesinleşen, aralarında et ve et ürünleri, süt ve süt ürünleri, bitkisel yağ, bal, takviye edici gıdalar, çikolata ve enerji içeceğinin yer aldığı 173 firmaya ait 282 parti ürün kamuoyuna açıklandı.
Bakanlığın internet sitesinde, taklit ve tağşiş yaptığı belirlenen işletmeler ve ürünlerinin parti numaraları ilan edildi.

Böylece, piyasa gözetimi ve denetimi kapsamında Bakanlıkça 2012’den bu yana 769 firmaya ait bin 605 parti ürünün ismi açıklanmış oldu.
Listede tek tırnaklı ve domuz eti tespit edilen lokantalar da yer aldı.

Sponsor

Tam Listeyi Görmek İçin Tıklayın : BAKANLIK İFŞA LİSTESİ

Sungurludaki Firmanın Bulunduğu Sayfa : SUNGURLUDAKİ FİRMA

BİLGİLER GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI İNTERNET SİTESİNDEN ALINMIŞTIR.
KAYNAK : GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI – KAMUOYU DUYURUSU

Sponsor
Önceki İçerikAGD Yeni Binasına Taşındı
Sonraki İçerikSungurlu’da trafik kazası; 8 yaralı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz