-0.6 C
Sungurlu
21/09/2023
Sungurlu HaberleriGenelBakan ile Ulaşım İstişaresi

Bakan ile Ulaşım İstişaresi

- Google Reklamı -

AK Parti Çorum Milletvekilleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ettiler. 

MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan öncülüğünde Milletvekilleri Oğuzhan Kaya ve Erol Kavuncu, Belediye Başkanı Halil İbrahim Aşgın, İl Başkanı Yusuf Ahlatcı’dan oluşan heyet, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile biraraya geldiler. 

Bir süre önce bakanlık görevine atanan Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ile ilgili açıklama yapan Milletvekili ve MKYK Üyesi Ahmet Sami Ceylan, öncelikle Bakan Karaismailoğlu’na hayırlı olsun dileklerini ilettiklerini anlattı. Ziyarette ayrıca Çorum halkının büyük bir özlemle beklediği demiryolu ve havalimanı konusunda daha önce yapılan çalışmalar ve gelinen nokta hakkında Bakan Karaismailoğlu’na bilgiler aktardığını söyleyen Milletvekili Ceylan, bakan Karaismailoğlu’nun da her iki beklenti ile ilgili bakanlığın çalışmalarıyla ilgili kendilerine bilgi paylaşımında bulunduğunu dile getirdi. 

- Advertisement -
AK Parti Çorum Milletvekilleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ettiler.
AK Parti Çorum Milletvekilleri, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret ettiler.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Çorum’daki yatırımları hakkında da Bakan Karaismailoğlu ile istişarede bulunduklarını vurgulayan Milletvekili Ceylan, karayolları ile ilgili çalışmalarda her hangi bir sorunun olmadığını, özellikle de ilçe bağlantı yollarıyla ilgili taleplerin de Bakana iletildiğini kaydetti. 

Hitit Üniversitesi Erol Olçok Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yaşanan trafik sorununun da Bakan Karaismailoğlu’na bir kez daha aktarıldığını ifade eden Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, bu konuda beklentilerin ve sorunun kökten çözümü ile ilgili proje üzerinde istişare ettiklerini dile getirdi. 

Ceylan, son derece verimli geçen görüşmede, Bakan Karaismailoğlu’nun beklentiler ve kendisine iletilen konular hakkında gerekli desteğin verileceği sözünü verdiğini vurguladı. 

Ceylan, Bakan Karaismailoğlu’nun ayrıca en kısa zamanda Çorum’u ziyaret edeceğinin sözünü verdiğini de bildirdi. 

TRY - Türk Lirası
USD
27,0532
EUR
28,7911
GBP
33,3304
RUB
0,2809
CNY
3,7041
JPY
0,1824

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu