-0.6 C
Sungurlu
07/06/2023
Sungurlu HaberleriGündem“AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

“AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

- Google Reklamı -

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, “Aziz milletimizin başı sağ olsun, Rabbim şanlı Türk ordumuzu bu kutsal görevde muzaffer eylesin” dedi.

Aşutoğlu, “Ülkemizin toprak bütünlüğünü muhafaza etmek, ezanımızı dindirmemek bayrağı indirmemek için sınırlarımızın güvenliği amacı ile İdlip’de görevlerini yapan Türk Silahlı Kuvvetlerimize yapılan alçakça saldırı ülkemizi, sindirmek, susturmak bekamızı tehlikeye sokmak yapılmıştır. Bu saldırıları saldırıları bugüne kadar olduğu gibi şimdi de devletimizin kararlı duruşu ile bozduk bozacağız inşallah.
Bu süreçte sadece dualarımız ile değil, aynı zamanda canımız, malımız ve tüm imkanlarımız ile devletimizin yanındayız ve verilecek olan her türlü göreve hazırız. Dini, imanı ve vatanı uğruna şehadet şerbeti içen askerlerimize Rabbimizden rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz. Aziz milletimizin başı sağ olsun, Rabbim şanlı Türk ordumuzu bu kutsal görevde muzaffer eylesin”

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
23,2126
EUR
24,8351
GBP
28,8818
RUB
0,2831
CNY
3,2557
JPY
0,1657

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu