“AZİZ MİLLETİMİZİN BAŞI SAĞOLSUN”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, “Aziz milletimizin başı sağ olsun, Rabbim şanlı Türk ordumuzu bu kutsal görevde muzaffer eylesin” dedi.

Aşutoğlu, “Ülkemizin toprak bütünlüğünü muhafaza etmek, ezanımızı dindirmemek bayrağı indirmemek için sınırlarımızın güvenliği amacı ile İdlip’de görevlerini yapan Türk Silahlı Kuvvetlerimize yapılan alçakça saldırı ülkemizi, sindirmek, susturmak bekamızı tehlikeye sokmak yapılmıştır. Bu saldırıları saldırıları bugüne kadar olduğu gibi şimdi de devletimizin kararlı duruşu ile bozduk bozacağız inşallah.
Bu süreçte sadece dualarımız ile değil, aynı zamanda canımız, malımız ve tüm imkanlarımız ile devletimizin yanındayız ve verilecek olan her türlü göreve hazırız. Dini, imanı ve vatanı uğruna şehadet şerbeti içen askerlerimize Rabbimizden rahmet, kederli ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar dileriz. Aziz milletimizin başı sağ olsun, Rabbim şanlı Türk ordumuzu bu kutsal görevde muzaffer eylesin”

Sponsor
Önceki İçerik“BAŞIN SAĞOLSUN TÜRKİYEM”
Sonraki İçerikŞEHİTLERİMİZ İÇİN GIYABİ CENAZE NAMAZI KILINDI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz