Azime Çiftçi’den Sungurlu Ziyareti

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin Eşi Azime Çiftçi, eğitim kurumlarında çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Sungurlu’yu ziyaret etti.
Azime Çiftçi’nin Sungurlu ziyaretine Boğazkale, Mecitözü, Alaca ve Sungurlu Kaymakam eşleri de eşlik etti. Sungurlu İlçe ziyaretinde ilk olarak Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen serginin açılışına katılan Çiftçi, yapılan çalışmaları tek tek inceleyerek, çalışmalar hakkında kursiyerler ve görevlilerden bilgi aldı. Halk Eğitimi kursiyerlerinin el emeği göz nuru olarak ortaya çıkardıkları eserler için kutlayan Çiftçi, kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi.

Abone Ol

Çiftçi ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen ‘’Okuma-Yazma Seferberliği’’ projesi kapsamında kursu başarı ile bitiren kursiyerlerin sertifika dağıtım törenine katıldı.
Çiftçi ilçe ziyaretinde, Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret etti.
Ziyareti sırasında öğrenciler, öğretmenler ve okul yönetimi ile bir araya gelen Çitçi, öğrencilerle yakından ilgilendi. Okulun genel durumu ve öğrencilerin eğitimleriyle ilgili okul yönetimi ve öğretmenlerden bilgi aldı.
İlçe ziyareti kapsamında şehit ailesini ziyaret den Çiftçi burada J.Asb.Kd.Çvş. Yavuz Selim Karaman’ın ailesi ile bir süre sohbet etti.
Çiftçi Şehit Yavuz Karaman Hafızlık Orta Okulunu ziyaret ederek Sungurlu’dan ayrıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz