Azime Çiftçi’den Sungurlu Ziyareti

Sponsor

Çorum Valisi Mustafa Çiftçi’nin Eşi Azime Çiftçi, eğitim kurumlarında çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Sungurlu’yu ziyaret etti.
Azime Çiftçi’nin Sungurlu ziyaretine Boğazkale, Mecitözü, Alaca ve Sungurlu Kaymakam eşleri de eşlik etti. Sungurlu İlçe ziyaretinde ilk olarak Sungurlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından gerçekleştirilen serginin açılışına katılan Çiftçi, yapılan çalışmaları tek tek inceleyerek, çalışmalar hakkında kursiyerler ve görevlilerden bilgi aldı. Halk Eğitimi kursiyerlerinin el emeği göz nuru olarak ortaya çıkardıkları eserler için kutlayan Çiftçi, kursiyerlere çalışmalarında başarılar diledi.

Çiftçi ayrıca, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde yürütülen ‘’Okuma-Yazma Seferberliği’’ projesi kapsamında kursu başarı ile bitiren kursiyerlerin sertifika dağıtım törenine katıldı.
Çiftçi ilçe ziyaretinde, Bölükbaşıoğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu’nu ziyaret etti.
Ziyareti sırasında öğrenciler, öğretmenler ve okul yönetimi ile bir araya gelen Çitçi, öğrencilerle yakından ilgilendi. Okulun genel durumu ve öğrencilerin eğitimleriyle ilgili okul yönetimi ve öğretmenlerden bilgi aldı.
İlçe ziyareti kapsamında şehit ailesini ziyaret den Çiftçi burada J.Asb.Kd.Çvş. Yavuz Selim Karaman’ın ailesi ile bir süre sohbet etti.
Çiftçi Şehit Yavuz Karaman Hafızlık Orta Okulunu ziyaret ederek Sungurlu’dan ayrıldı.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Buğday Hasadı Başladı
Sonraki İçerikYaşlı Adam Evinde Ölü Bulundu
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz