Ayyıldız’dan Ofisimize Ziyaret

Sungurlu Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkan Adayı Murat Ayyıldız, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle ofisimizi ziyaret etti.
Yazı İşleri Müdürü Orhan Özhazinedar ile görüşen Ayyıldız, çalışanlarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

Abone Ol

Basın, demokrasinin güçlenmesini ağlayan en önemli vasıtalardan biridir diyen Ayyıldız,” Basın, halkın bilgilendirilmesinde ve demokrasinin güçlenmesinde en önemli vasıtalardan biridir” dedi.
Basının güçlü olmasının, ifade özgürlüğünün sağlanması ve kamuoyunun taleplerinin doğru yansıtılması bakımından büyük önem taşıdığını belirten Ayyıldız, “Halkın gerçekleri öğrenmesinde ve düşüncelerini ifade etmesinde basın en etkili araçtır. Sungurlu’da ve ülkemiz genelinde ilkeli, tarafsız ve sorumlu habercilik anlayışı içerisinde faaliyetlerini sürdüren tüm basın çalışanlarına, gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Basının, Sungurlu’nun kalkınmasında, sosyal, kültürel ve ekonomik bakımdan gelişmesinde önemli katkılar sağladığını kaydeden Ayyıldız, “Yerel basın kuruluşlarımızın, büyük bir özveri içerisinde yerine getirdikleri görevini, bundan sonra da aynı duyarlılıkla sürdüreceklerine inanıyorum” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz