Ayyıldız Oto Bakım Servisi Ankara’da Hizmete Açıldı

Sponsor

Geçtiğimiz günlerde hemşehrimiz İbrahim Ayyıldız tarafından Ankara ve çevre illere hizmet etmek amacıyla işletmesini büyüten Ayyıldız Oto Bakım Servisi, Bahçekapı Mahallesi 2472.Cadde No:22/A-C Şaşmaz/Ankara ’daki yeni yerinde görkemli bir açılış töreniyle hizmete başladı.

Hyundai Özel Servisliğini de üstlenen Ayyıldız Oto, halk tarafından ilgiyle karşılanıyor. Bu ilgiden memnuniyetini belirten işletmeci Sungurlulu hemşehrimiz İbrahim Ayyıldız, otomobil dünyasına 21 yıl önce emin adımlarla giriş yaptıklarını ve oto bakımına ihtiyacı olan herkesi servislerine beklediklerini belirtti.

Ayrıca müşterilerin arabalarını yaptırırken sıkılmadan vakit geçirmeleri için işletmenin üst katını eğlence alanına çeviren İbrahim Ayyıldız, üst katta ki bekleme alanına kurdukları bilardo, dart gibi oyunlarla müşterilere güzel vakit geçirme olanağı sağladıklarını ve arabalarını yaptırırken keyifli vakit geçirebileceklerini belirtti.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikBaşkan Şahiner,Deprem Bölgesine Gidiyor
Sonraki İçerikŞAHİNER, "ALIŞVERİŞİMİZİ YEREL ESNAFTAN YAPALIM"
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz