Avrupa’ya Giden Öğrencilerden Şahiner’e Ziyaret

Sponsor

Sungurlu Toki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Oku Müdürü ve Proje koordinatörü Mine Çetin ve AB Ulusal Ajans Projeleri kapsamında İtalya’da staj gören öğrencileri, Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner’i makamında ziyaret etti.
Proje kapsamında İtalya’da staj yapma hakkı kazanan öğrencileri kutlayan Başkan Şahiner, ”Bu gibi projeler öğrencilerimizin ufkunun gelişmesi için önem arz etmektedir. Katıldığınız staj programının sizlere çok katkı sağladığına inanıyorum. İş hayatına atıldığınız dönemlerde daha çok faydasını göreceğiniz de şüphesiz. Başarılarınızın devamını diliyorum.” dedi
Öğrenciler,staj döneminde İtalya’daki deneyimlerini Başkan Şahiner ile paylaşarak bir süre sohbet ettikten sonra makamdan ayrıldılar.

Sponsor
Önceki İçerikŞampiyon, Ligi Namaglup Bitirmek İstiyor
Sonraki İçerikHasan Hüseyin Can’dan Şahiner’ Ziyaret
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz