AUTO LIFE CENTER – ALC Çorum’da ERK GARAJ ile Hizmetinizde

Sponsor

Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu olarak, sigortalı veya sigortasız tüm müşterilerine Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Resmi Gazetede yayınlamış olduğu Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte bulunan tüm maddeleri kapsayan Garanti Belgesi uygulanmakta olup, verilen tüm hizmetler, bu yönetmelik esaslarınca ALC garantisi altında bulunmakta…

Kaliteden ödün vermeksizin, yüksek tasarruflu parça, hasarlı araç ve mini onarım misyonu ile 2005 yılında kurulan Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu, Genel Müdürlüğüne bağlı yönetimi ile İstanbul ve Türkiye genelinde operasyonlarını artık Çorum ili ve bölgesindeki yeni servis merkezi ile yürütecek. | Sungurlu Haber

1994 yılından bugüne, Sigorta, Otomotiv Satış ve Satış Sonrası Hizmetler alanlarında, kurumsal ve ulusal firmalarda faaliyet göstermekte olan, Fatih KANKURDAN’ın koordinasyonun sektörel tecrübelerinden yola çıkarak işlettiği ERK Garaj, Çorum Sanayi Sitesinde 220m2 alanda faaliyet göstermektedir.

Sponsor

2014 itibariyle bölgesel olarak İç Anadolu ve Orta Karadeniz’de ERK Garaj firması ile Araç Bakım Koruma Yenileme ve Kaplama alanında bir çok kurumsal işbirliğine imza atan işletme Aralık 2018 tarihi itibariyle, ürün ve hizmetlerini AUTO LİFE CENTER ALC – Çorum Servis merkezi çatısı altında toplayan ERK Garaj,  ALC Servis Organizasyonunun, 38.Servis Merkezi olarak 8 kişilik teknik ve idari kadrosu 2 Mobil servis aracıyla, 23 Sigorta şirketine, 14 Filo Şirketine  ve Çorum’lu araç sahiplerine aşağıdaki alanlarda hizmet verecektir.

 • Plastik Parça ve İç Döşeme Onarımları
 • Alüminyum Jant Tamir ve Boya Onarımları
 • Alüminyum Panel Düzeltme ve Onarımları
 • Alüminyum Radyatör Onarımları
 • Deri Döşeme Tamir ve Deri – Kumaş Yenileme Onarımları
 • Boyasız Göçük Onarımları
 • Dolu Hasar Onarımı
 • Küçük Hasar Onarımı
 • Araç Temizliği – Boya Bakım Koruma
 • Araç ve Aksesuar Folyo Kaplama
 • Araç ve Bina Cam Filmleri
 • Araç Elektroniği ve Görüntü Sistemleri

Motorlu taşıt hasarlarında parça değişimi yerine tamir tekniğinin verimliliği ile, ülke ekonomisine, sektörel paydaşlara ve sigortalılara yüksek oranda tasarruf sağlayan AUTO LIFE CENTER – ALC Çorum tüm araç grupları üzerinde onarılabilir niteliğe sahip, Otomobil, Hafif – Orta ve Ağır Ticari vasıta hasar ikamelerini, ALC kalitesi ve standartlarına uygun hizmet vermektedir.

        Otomotiv sektöründeki tecrübelerinin ışığında müşterilerine daima yüksek kalitede hizmet vermeyi ve dürüst çalışma prensipleri ile daima tercih edilebilirliği yüksek kurumsal kimliği ile ERK Garaj bölgemizde hizmet farklılıklarını sürdürmeye devam etmektedir. Detaylı hizmet bilgileri için www.ERKgarage.com internet sitesi hizmetinizdedir.

 

Sponsor
Önceki İçerikÖzdemir, “Taraftar Desteğine İhtiyacımız Var”
Sonraki İçerikKalınsazlıoğlu MHP’ den Aday Adaylığını Açıkladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz