ATTDER Çorum’dan Milyonları İlgilendiren Anlaşma

Sponsor

Yapılan protokolden, tüm Türkiye’de Kamu ve Özel sektörde çalışan branş farketmeksizin tüm sağlık çalışanları ve üçüncü dereceye kadar bulunan yakınları yararlanacaktır.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Çorum İl Temsicisi Can KARGIN ile Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması arasında indirim protokolü imzalandı. | Sungurlu Haber
Anlaşma ile ilgili açıklamalarda bulunan Can KARGIN; ”Hayatı idame ettirirken en önemli duyumuzdur işitmek. Rabbim dermansız dert vermesin.Ülkemizde üç milyon civarında işitme cihazı kullanan insanımız mevcut. Başımıza gelmediği için bizler bilemiyoruz, hayat koşuşturmacası içinde göremiyoruz… Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması Müdürü değerli kardeşim Musa Bey’e teşekkür ediyorum. Çorum için oturduk tüm Türkiye’de geçerli bir anlaşma sağladık. Sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere Toplum yararına faydalı olacak her işte olmaya devam edeceğiz.
Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması Müdürü Musa ŞEN tarafından yapılan açıklamada;
Sağlığın içinde yer alan bir kurum olarak böyle güzel bir anlaşma yapıldığı için bizlerde mutluyuz. Attder Çorum İl Temsilcisi Can Beye teşekkür ediyorum. 72 yıllık tecrübemiz ve üstün teknolojimiz ile siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ihtiyacınız olan, sormak istediğiniz herşeyi iletebilirsiniz.

Bu protokol kapsamında;

Sponsor

Cihaz uygulamalarında, Raporlu hastalarda devlet ödeneği cihaz bedelinden düşülerek hastanın cebinden çıkacak net tutar üzerinden %25 indirim ve Taksit imkanı – İşitme Muayene hizmetlerinde %50 indirim sağlanmakla birlikte, Hasta cihazlar arasında tercih yapma hakkına sahip olup, 1 ay içerisinde değişim yapabilme hakkına sahip olacaktır. Anlaşma geçerlilik süresince, pil, bakım, ayar ve kalıpları Çorum Hacettepe İşitme Cihazları tarafından ücretsiz karşılanacaktır.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikKöy Köy Gezdiler, Kelime Topladılar Çorumca Sözlük Hazırladılar
Sonraki İçerikÇakmar Boğazkale’ye Aday Adaylığını Açıkladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz