-0.6 C
Sungurlu
25/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemATTDER Çorum'dan Milyonları İlgilendiren Anlaşma

ATTDER Çorum’dan Milyonları İlgilendiren Anlaşma

- Google Reklamı -

Yapılan protokolden, tüm Türkiye’de Kamu ve Özel sektörde çalışan branş farketmeksizin tüm sağlık çalışanları ve üçüncü dereceye kadar bulunan yakınları yararlanacaktır.

Acil Tıp Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği Çorum İl Temsicisi Can KARGIN ile Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması arasında indirim protokolü imzalandı. | Sungurlu Haberleri
Anlaşma ile ilgili açıklamalarda bulunan Can KARGIN; ”Hayatı idame ettirirken en önemli duyumuzdur işitmek. Rabbim dermansız dert vermesin.Ülkemizde üç milyon civarında işitme cihazı kullanan insanımız mevcut. Başımıza gelmediği için bizler bilemiyoruz, hayat koşuşturmacası içinde göremiyoruz… Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması Müdürü değerli kardeşim Musa Bey’e teşekkür ediyorum. Çorum için oturduk tüm Türkiye’de geçerli bir anlaşma sağladık. Sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere Toplum yararına faydalı olacak her işte olmaya devam edeceğiz.
Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması Müdürü Musa ŞEN tarafından yapılan açıklamada;
Sağlığın içinde yer alan bir kurum olarak böyle güzel bir anlaşma yapıldığı için bizlerde mutluyuz. Attder Çorum İl Temsilcisi Can Beye teşekkür ediyorum. 72 yıllık tecrübemiz ve üstün teknolojimiz ile siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ihtiyacınız olan, sormak istediğiniz herşeyi iletebilirsiniz.

Bu protokol kapsamında;

- Advertisement -

Cihaz uygulamalarında, Raporlu hastalarda devlet ödeneği cihaz bedelinden düşülerek hastanın cebinden çıkacak net tutar üzerinden %25 indirim ve Taksit imkanı – İşitme Muayene hizmetlerinde %50 indirim sağlanmakla birlikte, Hasta cihazlar arasında tercih yapma hakkına sahip olup, 1 ay içerisinde değişim yapabilme hakkına sahip olacaktır. Anlaşma geçerlilik süresince, pil, bakım, ayar ve kalıpları Çorum Hacettepe İşitme Cihazları tarafından ücretsiz karşılanacaktır.” dedi.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2113
EUR
28,9466
GBP
33,2882
RUB
0,2833
CNY
3,7223
JPY
0,1831

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu