Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

ATTDER Çorum’dan Milyonları İlgilendiren Anlaşma

Yapılan protokolden, tüm Türkiye’de Kamu ve Özel sektörde çalışan branş farketmeksizin tüm sağlık çalışanları ve üçüncü dereceye kadar bulunan yakınları yararlanacaktır.

ATTDER Çorum'dan Milyonları İlgilendiren Anlaşma » Sungurlu Haber
Anlaşma ile ilgili açıklamalarda bulunan Can KARGIN; ”Hayatı idame ettirirken en önemli duyumuzdur işitmek. Rabbim dermansız dert vermesin.Ülkemizde üç milyon civarında işitme cihazı kullanan insanımız mevcut. Başımıza gelmediği için bizler bilemiyoruz, hayat koşuşturmacası içinde göremiyoruz… Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması Müdürü değerli kardeşim Musa Bey’e teşekkür ediyorum. Çorum için oturduk tüm Türkiye’de geçerli bir anlaşma sağladık. Sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere Toplum yararına faydalı olacak her işte olmaya devam edeceğiz.
Çorum Hacettepe İşitme Cihazları Firması Müdürü Musa ŞEN tarafından yapılan açıklamada;
Sağlığın içinde yer alan bir kurum olarak böyle güzel bir anlaşma yapıldığı için bizlerde mutluyuz. Attder Çorum İl Temsilcisi Can Beye teşekkür ediyorum. 72 yıllık tecrübemiz ve üstün teknolojimiz ile siz değerli vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam edeceğiz. Türkiye’nin neresinde olursa olsun bizlere iletişim adreslerimizden ulaşabilir ihtiyacınız olan, sormak istediğiniz herşeyi iletebilirsiniz.

Bu protokol kapsamında;

Cihaz uygulamalarında, Raporlu hastalarda devlet ödeneği cihaz bedelinden düşülerek hastanın cebinden çıkacak net tutar üzerinden %25 indirim ve Taksit imkanı – İşitme Muayene hizmetlerinde %50 indirim sağlanmakla birlikte, Hasta cihazlar arasında tercih yapma hakkına sahip olup, 1 ay içerisinde değişim yapabilme hakkına sahip olacaktır. Anlaşma geçerlilik süresince, pil, bakım, ayar ve kalıpları Çorum Hacettepe İşitme Cihazları tarafından ücretsiz karşılanacaktır.” dedi.

İlgili İçerikler

Termometreler 41 Dereceyi Gösterdi

Safa Özhazinedar

Silaha Hayır!

Safa Özhazinedar

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı 3 Aralık Dünya Engelliler günü nedeniyle mesaj yayınladı

Safa Özhazinedar

Gül’den Sungurlu’ya Çıkarma

Safa Özhazinedar

Belediyespor Gol Oldu Yağdı!

Safa Özhazinedar

MİNİK RÜZGAR’DAN İYİ HABER GELDİ

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar