ATT Derneğinin Çorum Çıkarması

Sponsor

Acil Tıp Teknikerleri ve Teknisyenleri Derneği Çorum Şubesi Başkanı Can Kargın ve dernek yöneticileri Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akif Aras’ı, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatçi’yi, Çorum Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Ahmet Barış’ı, Çorum Acil Sağlık hizmetleri şube müdürü Osman Tök’ü, Çorum 112 il Ambulans servisi Başhekimi Esme Pehlivan’ı ziyaret ettiler.

ATT Derneği Çorum Şube Başkanı Can Kargın ATT Haftası sebebiyle Çorum'da bir takım ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti. | Sungurlu Haber
Ziyarette ATT çalışanlarının sembolü olan yeleği giyen İl Başkanları Karadağ ve Aras, dernek çalışanlarıyla sohbet ederek bilgi aldı ve ATT yeleğiyle hatıra fotoğrafı çekindiler.

ATT Derneği Çorum Şube Başkanı Can Kargın ATT Haftası sebebiyle Çorum'da bir takım ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti. | Sungurlu Haber

Sponsor

DERNEK OLARAK ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ
ATT Derneği Çorum Şube Başkanı Can Kargın ATT Haftası sebebiyle Çorum’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti. Çorum Şubesi olarak 2013 yılından beri çalışmalarını yürüttüklerini belirten Kargın, Acil Tıp Tekniker ve Teknisyenlerinin haklarını ve mesleki gelişimlerini sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Kargın, dernek olarak özveriyle çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

Sponsor
Önceki İçerikUyuşturucu Operasyonunda 4 Kişi Tutuklandı
Sonraki İçerikAGD Yeni Binasına Taşındı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz