-0.6 C
Sungurlu
22/09/2023
Sungurlu HaberleriGündemATT Derneğinin Çorum Çıkarması

ATT Derneğinin Çorum Çıkarması

- Google Reklamı -

Acil Tıp Teknikerleri ve Teknisyenleri Derneği Çorum Şubesi Başkanı Can Kargın ve dernek yöneticileri Çorum Valisi Necmeddin Kılıç, Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül, Ak Parti İl Başkanı Mehmet Karadağ’ı, MHP İlçe Başkanı Mehmet Akif Aras’ı, Memur-Sen İl Temsilcisi ve Sağlık-Sen Çorum Şube Başkanı Ahmet Saatçi’yi, Çorum Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanı Ahmet Barış’ı, Çorum Acil Sağlık hizmetleri şube müdürü Osman Tök’ü, Çorum 112 il Ambulans servisi Başhekimi Esme Pehlivan’ı ziyaret ettiler.

ATT Derneği Çorum Şube Başkanı Can Kargın ATT Haftası sebebiyle Çorum'da bir takım ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti. | Sungurlu Haberleri
Ziyarette ATT çalışanlarının sembolü olan yeleği giyen İl Başkanları Karadağ ve Aras, dernek çalışanlarıyla sohbet ederek bilgi aldı ve ATT yeleğiyle hatıra fotoğrafı çekindiler.

ATT Derneği Çorum Şube Başkanı Can Kargın ATT Haftası sebebiyle Çorum'da bir takım ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti. | Sungurlu Haberleri

- Advertisement -

DERNEK OLARAK ÖZVERİYLE ÇALIŞIYORUZ
ATT Derneği Çorum Şube Başkanı Can Kargın ATT Haftası sebebiyle Çorum’da bir takım ziyaretler gerçekleştirdiğini belirtti. Çorum Şubesi olarak 2013 yılından beri çalışmalarını yürüttüklerini belirten Kargın, Acil Tıp Tekniker ve Teknisyenlerinin haklarını ve mesleki gelişimlerini sağlamayı hedeflediklerini belirtti. Kargın, dernek olarak özveriyle çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti.

TRY - Türk Lirası
USD
27,1159
EUR
28,9159
GBP
33,3361
RUB
0,2822
CNY
3,7105
JPY
0,1838

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu