Atık Köpükten Bayrak Yapıyor

Sponsor

Sungurlu’da yaşayan Murat Kerekli isimli vatandaş atık köpüklerden Türk Bayrağı yapıyor.
Türk bayrağı projesinin tamamen kendisinin olduğunu belirten Murat Kerekli, “Bir gün çarşı merkezinde gezinirken, evlerde ve iş yerlerinde Türk bayrağının olmadığını gördüm ve düşündüm. Ben bunun için nasıl bir proje yapabilirim. Ana maddesi atık köpüklerden olmak üzere Türk Bayrağı yapımına başladığım. Bayraklar, ilçemizde son derece ilgi görüyor” dedi.
Sosyal medyada tanıtımını yaptığı Bayrakların çok kişi tarafından beğenildiğini söyleyen Kerekli, ” İlçemiz başta olmak üzere ülkemize güzel bir hizmet yapmak için Türk Bayrağı yapımına başladım. Olumlu tepkiler alıyorum. Bu projemdeki amacım her eve ve iş yerine Türk Bayrağını kazandırmak” dedi.
Yapmış olduğu Türk bayraklarını uygun fiyatlara talep edenlere sattığını ifade eden Kerekli, kendisine ek gelir sağladığını ifade etti.

Sponsor
Önceki İçerikOperasyona Neden Zeytin Dalı İsmi Verildi? Neden 72 Uçak Katıldı?
Sonraki İçerikŞahin “Kızıl Elma Ülküdür Ülküsüz Hainler Ve Uşaklar Anlayamaz”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz