-0.6 C
Sungurlu
05/06/2023
Sungurlu HaberleriGündemAtık Köpükten Bayrak Yapıyor

Atık Köpükten Bayrak Yapıyor

- Google Reklamı -

Sungurlu’da yaşayan Murat Kerekli isimli vatandaş atık köpüklerden Türk Bayrağı yapıyor.
Türk bayrağı projesinin tamamen kendisinin olduğunu belirten Murat Kerekli, “Bir gün çarşı merkezinde gezinirken, evlerde ve iş yerlerinde Türk bayrağının olmadığını gördüm ve düşündüm. Ben bunun için nasıl bir proje yapabilirim. Ana maddesi atık köpüklerden olmak üzere Türk Bayrağı yapımına başladığım. Bayraklar, ilçemizde son derece ilgi görüyor” dedi.
Sosyal medyada tanıtımını yaptığı Bayrakların çok kişi tarafından beğenildiğini söyleyen Kerekli, ” İlçemiz başta olmak üzere ülkemize güzel bir hizmet yapmak için Türk Bayrağı yapımına başladım. Olumlu tepkiler alıyorum. Bu projemdeki amacım her eve ve iş yerine Türk Bayrağını kazandırmak” dedi.
Yapmış olduğu Türk bayraklarını uygun fiyatlara talep edenlere sattığını ifade eden Kerekli, kendisine ek gelir sağladığını ifade etti.

[td_block_social_counter custom_title="Takip Edin" facebook="sungurlutelevizyonu" twitter="sungurlu_tv" youtube="channel/UC9UZAQXAsc2Nt7fu0E2B6XQ" instagram="sungurlu_tv" open_in_new_window="y" social_rel="" manual_count_instagram="10683" manual_count_facebook="20356"]
TRY - Türk Lirası
USD
21,2213
EUR
22,6881
GBP
26,2774
RUB
0,2611
CNY
2,9817
JPY
0,1513

Son Eklenenler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu