ATIK JİLET KUTUSU PROJESİ” HAYATA GEÇİRİLDİ

Sponsor

Sungurlu Berberler ve Terziler Esnaf Odası, gelişi güzel şekilde çöpe atılan jiletlerin hem sokak hayvanlarına hem de çöpten katı atık toplayan vatandaşlara zarar vermesi amacıyla “Atık Jilet Kutusu Projesi”ni hayata geçirdi.

Projesi kapsamında, berberler tarafından kullanılan jiletler, atık jilet kutusunda toplanacak. Bu sayede toplanan jiletler hem gelişi güzel bir şekilde çöplere gitmeyecek hem de geri dönüşüme kazandırılacak.

Atık Jilet Kutusu Projesi çerçevesinde hazırlanan kutucuklar, bugün Sungurlu Berberler ve Terziler Esnaf Odası Başkanı Mutlu Karslı tarafından berber esnafına dağıtılmaya başlandı.

Sponsor

Amacımız jiletlerin sokak hayvanlarına ve çöpten atık toplayan vatandaşlarımıza zarar vermemesi diyen Karslı, projeyi başlatmış olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade ederek, “Her gün berberlerde kullanılan binlerce jilet çöpe gidiyor. Jiletler, dağıttığımız kutular, dolduktan sonra toplanacak ve geri dönüşüm amaçlı değerlendirilecek.Kutuların dolması 5-6 aylık bir sürede gerçekleşecektir” dedi.

Projenin sosyal sorumluluk projesi kapsamında hayata geçtiğinden söz eden Karslı, berber esnafının da projeye olumlu yaklaştığını söyledi.

Karslı, projenin esnafla değerlendirildiğini belirterek, “Projeyi hayata geçirmeden önce esnafımızla da görüştük. Esnafımız, projede yer almaktan memnuniyet duyacağını bildirdi. Biz de bu olumlu dönüşler neticesinde çalışmalarımızı hızlandırarak, projeyi hayata geçirdik” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikYORGUN MERMİ PARK HALİNDEKİ ARACA İSABET ETTİ
Sonraki İçerikBAŞKAN 2. DOZ AŞISINI OLDU
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz