Atatürk’e Benzeyen Oyuncu Göksel Kaya Sungurlu’da

Sponsor

Atatürk’e benzerliği ile tanınan İzmirli sinema ve tiyatro sanatçısı Göksel Kaya, jandarma ekipleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Tokat’a giden İzmirli sinema ve tiyatro sanatçısı Göksel Kaya’yı, Jandarma ekipleri Bölge Trafik karşısında bulunan uygulama noktasında durdurdu.

Atatürk'e benzerliği ile tanınan İzmirli sinema ve tiyatro sanatçısı Göksel Kaya, jandarma ekipleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi. | Sungurlu Haber

Sponsor

Durdurdukları kişinin Atatürk’e benzerliği ile tanınan sinema sanatçısı Göksal Kaya olduğunu gören jandarma ekipleri Kaya ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Sponsor
Önceki İçerikZaferin 96. yılı Sungurlu’da Törenlerle Kutlandı
Sonraki İçerikBrunson Çözülüyor, Sağ Cebinden FETÖ Sol Cebinden PKK Çıktı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz