Atakan Tekstil Yaralarını Sarıyor

Sponsor

Tarık Tür, “Bayram Öncesi Tekrar Açılış Yapacağız”

Sungurlu’da dün çıkan yangın sonrası hasar gören Atakan Tekstil, onarılmaya başlandı. Kurban Bayramı öncesi tekrar açılış yapılacağı bildirildi.
Sungurlu’da dün çıkan yangın sonrası hasar gören Atakan Tekstil, onarılmaya başlandı. Kurban Bayramı öncesi tekrar açılış yapılacağı bildirildi. | Sungurlu HaberBaşpınar Mahallesi İlhan Sarıaltun Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde dün yangın çıktı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Kısa sürede büyüyen ve mağazanın tamamını saran alevlere ekipler güçlükle müdahale etti. Bu sırada vatandaşlar ve komşu esnaflar alev alev yanan iş yerindeki malları çıkarmak için yoğun çaba sarf etti.

– Bayram öncesi açılış yapacağız
Bugün itibariyle tadilat çalışmalarına başladıklarını söyleyen Atakan Tekstil Sahibi Tarık Tür, “Dün başımıza talihsiz bir olay geldi. Bugün itibariyle tadilat çalışmalarına başladık. Allah nasip ederse bayram öncesi bitirip, açılış yapacağız” şeklinde konuştu.
Yangın esnasında komşu esnaflarımıza ve tereddüt etmeden yardımımıza koşan hemşehrilerimize teşekkürü bir borç bilirim diyen Tür, “Allah kimsenin başına vermesin. Allah herkesten razı olsun” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikTraktörün Altına kaldı, Ağır Yaralandı
Sonraki İçerikPark Halindeki Otomobil Alev Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz