Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Atakan Tekstil Yaralarını Sarıyor

Tarık Tür, “Bayram Öncesi Tekrar Açılış Yapacağız”

Sungurlu’da dün çıkan yangın sonrası hasar gören Atakan Tekstil, onarılmaya başlandı. Kurban Bayramı öncesi tekrar açılış yapılacağı bildirildi.
Atakan Tekstil Yaralarını Sarıyor » Sungurlu HaberBaşpınar Mahallesi İlhan Sarıaltun Caddesi üzerinde bulunan iş yerinde dün yangın çıktı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi gönderildi. Kısa sürede büyüyen ve mağazanın tamamını saran alevlere ekipler güçlükle müdahale etti. Bu sırada vatandaşlar ve komşu esnaflar alev alev yanan iş yerindeki malları çıkarmak için yoğun çaba sarf etti.

Atakan Tekstil Yaralarını Sarıyor » Sungurlu HaberAtakan Tekstil Yaralarını Sarıyor » Sungurlu HaberAtakan Tekstil Yaralarını Sarıyor » Sungurlu HaberAtakan Tekstil Yaralarını Sarıyor » Sungurlu HaberAtakan Tekstil Yaralarını Sarıyor » Sungurlu HaberAtakan Tekstil Yaralarını Sarıyor » Sungurlu Haber

– Bayram öncesi açılış yapacağız
Bugün itibariyle tadilat çalışmalarına başladıklarını söyleyen Atakan Tekstil Sahibi Tarık Tür, “Dün başımıza talihsiz bir olay geldi. Bugün itibariyle tadilat çalışmalarına başladık. Allah nasip ederse bayram öncesi bitirip, açılış yapacağız” şeklinde konuştu.
Yangın esnasında komşu esnaflarımıza ve tereddüt etmeden yardımımıza koşan hemşehrilerimize teşekkürü bir borç bilirim diyen Tür, “Allah kimsenin başına vermesin. Allah herkesten razı olsun” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

BAŞKAN ALKIŞLARLA GÖREVİNE BAŞLADI

Safa Özhazinedar

Derbinin Galibi Sungurlu Belediyespor

Safa Özhazinedar

Özdemir, “Bu Takım Ligde Kalacak”

Safa Özhazinedar

USLU, “Belgeli Nitelikli İş Gücüne Sahip Nesiller Yetiştiriyoruz.”

Safa Özhazinedar

Başkan Şahiner’den Polislere Tatlılı Kutlama

Safa Özhazinedar

500 FİDAN TOPRAKLA BULUŞTU

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar