Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Atakan Tekstil Dualarla Açıldı

Başpınar Mahallesi İlhan Sarıaltun Caddesi üzerinde bulunan iş yerinin açılışına Belediye Başkan vekili Tevfik Akyüz, Başkan Yardımcısı Ahmet Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz, İlçe Müftüsü İbrahim Köksal, Ak Parti İlçe Başkanı Metin Özsarı, Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Alaettin Tosundereoğu ve Mehmet Kaplan, İYİ Parti İl Genel Meclis üyesi Ercan Şahin, Belediye Meclis üyeleri, oda başkanları, İş Bankası Müdürü Togay Yüksel ve çok sayıda vatandaş katıldı. 
İlçe Müftüsü İbrahim Köksal’ın yaptığı dua sonrası kesilen kurban ile protokol üyelerinin kestiği kurdele ile Atakan Tekstil’in açılışı yapıldı.

“Açılışımıza Katılan Herkese Teşekkür Ederiz”

Atakan Tekstil Sahibi Tarık Tür, “Talihsiz bir olay sonrası işyerimizi tekrardan tadilat yaparak, Kurban Bayramı öncesi halkımızın hizmetine sunduk” dedi. 
Yangın esnasında komşu esnaflarımıza ve tereddüt etmeden yardımımıza koşan hemşehrilerimize teşekkürü bir borç bilirim diyen Tür, “Allah kimsenin başına vermesin. Allah herkesten razı olsun. Açılışımıza gelerek bizlere onure eden herkese teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.

İlgili İçerikler

Denetimler Artarak Devam Ediyor

Safa Özhazinedar

DEZENFEKTAN APARATI KOYDULAR

Safa Özhazinedar

Borçlara Yapılandırma, Emekliye İkramiye, İmar Barışı Yasa Tasarısı TBMM’de Kabul Edildi!

Safa Özhazinedar

BAŞKAN ÖNCE VİRÜS SALGINI İÇİN UYARDI, SONRA SÖZ VERDİ

Safa Özhazinedar

Bayanlar Nevşehir’i Gezdi

Safa Özhazinedar

BAŞKAN, DÜNYA GAZETECİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar