-0.6 C
Sungurlu
26/09/2023
Sungurlu HaberleriSiyaset“AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI, CENABI ALLAH SONUMUZU HAYREYLESİN”

“AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI, CENABI ALLAH SONUMUZU HAYREYLESİN”

- Google Reklamı -

Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Sungurlu ve Sungurluluların geleceği için ekibi ile birlikte gece gündüz demeden çalıştıklarını ve ömrü yettiğince de çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Türkiye’nin ekonomik ve siyasi gündemine dair bir takım değerlendirmelerde bulunan Başkan Şahiner, ‘Vatana ve Millete hizmet Hakka hizmettir’ bilinci ile çıktıkları hizmet yolunda sağlam adımlarla Allah’tan başkasına kulluk etmeden, kandırmadan ve de kandırılmadan Sungurlu’nun geleceği için hedeflerine gittiklerini belirtti.

İlçeye hizmet adına çıktıkları yolda, yalan, iftira ve iktidar gücü ile sürekli olarak önlerine bir set çekilmeye çalıştığını ifade eden Şahiner, ‘Biz bir yola çıktık. Ellerimizi ve hatta tüm vücudumuzu Sungurlu için taşın altına koyduk. Tüm yalanlara, iftiralara ve tüm engellemelere, azmimizle ve yaptığımız hizmetlerle gereken cevabı layıkı ile verdik. Kimsenin adamı olmadık. Kimsenin önünde el pençe divan durmadık. Makam ve mevki için ne Türklük, nede insanlık onurumuzu ayaklar altına sermedik. Biz hiç kandırılmadık’ dedi.

- Advertisement -

‘BİZE FETÖ’CÜ DİYENLER AYNAYA BAKSIN’

Son günlerde hem siyaseten hem de ekonomik olarak atılan yanlış adımlar nedeni ile ülkenin ve vatandaşların dar boğaza girdiğini belirten Şahiner, ‘Düne kadar bizleri FETÖ’cülükle suçlayan, türlü iftiralarla karalama kampanyaları düzenleyen iktidar mensuplarının, FETÖ elebaşının yanında boy boy fotoğrafları çıkan şahısların bakan olmalarına ses çıkartmadıklarını görüyoruz.

Bir dönem Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin Hazine Bakanı, aynı zamanda Cumhurbaşkanı’nın damadı da olan Berat Albayrak’ın 8 Kasım 2020’de “At izi it izine karıştı, Cenabı Allah sonumuzu hayreylesin” diyerek Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan istifa etmesinin ardından, bu gün FETÖ’nün makamında FETÖ ile fotoğrafları çıkan şahısın Hazinenin başına getirilmeleri bizlere gerçekten “At izinin it izine’ karıştığını göstermektedir.
Daha acısı da, FETÖ ile sürekli mücadele mesajları verdiklerini dile getiren Büyük Ortağın, bu atamaya onay vermesi ve her fırsatta ‘Beka Beka’ diyen iktidarın piyonu Küçük Ortağın sesinin çıkmamasıdır’ dedi.

‘FITRAT DEĞİŞMEZ, O YILAN SİZİ SOKACAK’

Başkan Şahiner, hükümetin bir bocalama döneminden geçtiğini ve bu iş bilmez kadrolarla toparlanmalarının mümkün olmadığını belirterek, ‘AKP’nin içi dışı FETÖ artıklarıyla dolmuş, ağzından zilleti düşürmeyen küçük ortağın dili tutulmuş. Adeta haksızlıkları gördükleri halde dilsiz şeytanı oynuyorlar. ‘Tabir yerinde ise denize düştüler yılana sarılıyorlar. Kıyıya çıkınca fıtrat gereği o sarıldığınız yılan sizi sokacak. İnşallah Ülkem ve İnsanlarımız için çok geç olmaz. ’ ifadelerini kullandı.

TRY - Türk Lirası
USD
27,2567
EUR
28,8141
GBP
33,1395
RUB
0,2795
CNY
3,7279
JPY
0,1829

Son Eklenenler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Sungurlu Haberleri | Sungurlu Televizyonu