Aşutoğlu’ndan Kürbüz’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirmiş olduğu ziyaretle Sungurlu Ticaret Borsası yeni Başkanı Mustafa Kürbüz’e hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Yapılan ziyarette Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Ticaret Borsası Başkanlığına yeni seçilen Mustafa Kürbüz’e hayırlısı olsun ziyaretinde bulunduk. Sungurlu için yapılacak ve yapılması gereken ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişi yaptık. Esnafımızın ve çiftçimizin ekonomisini canlandırmak için yeni projelerin üretilmesi gerektiğini görüştük dedi.

Sungurlu Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Kürbüz’de Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve yönetim kurulu üyelerinin yapmış oldukları ziyaretten son derece memnun kaldıklarını belirterek teşekkür ediyorum diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikİlaçlama Çalışmaları Başladı
Sonraki İçerikSon Dakika! Bahçeli’nin Erken Seçim Çağrısı Sonrası Külliye’de Kritik Zirve: Erdoğan’la Bir Araya Geldi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz