Aşutoğlu’ndan Emniyete Ziyaret

Sponsor

Ziyarette Oda Başkanı Osman Aşutoğlu, “İlçe polis teşkilatımıza, müdür ve amirleri olarak esnafımızın yanında olan, bayram ve diğer önemli günlerde gerek asayiş gerekse diğer çalışmaları ile halkın ve esnafın yanında buldukları için kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Tadilatı yapılan Merkez karakol amirliğini gezdiren Emniyet Müdürü İrfan Korkmaz ve Merkez karakol Amiri Oğulcan Apaydın, desteklerinden dolayı Oda Başkanı Osman Aşutoğlu ve İlçe esnaflarına teşekkür etti.
Emniyet mensupları olarak her zaman hemşerilerimizin yanındayız diyen Korkmaz, “Amacımız gerek güvenlik noktasında gerekse mekan olarak daha iyi hizmet yapmak istiyoruz” ifadesini kullandı

Sponsor
Önceki İçerikALTIN’A YATIRIM YAPIN !
Sonraki İçerikHAYDİ SUNGURLU MAÇA !
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz