Aşutoğlun’dan Dere’ye Ziyaret

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, Genel Sekreter Bülent Kaleli, İskilip Şoförler Odası Başkanı Abdurrahman Uysal ve iş adamı Ali Baykal, Milli Savunma Bakan Yardımcısı Muhsin Dere’yi makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette Milli Savunma Bakan yardımcısı Muhsin Dere, Oda Başkanımız Aşutoğlu, Genel sekreter Kaleli, İskilipli Oda Başkanı Uysal ve İş adamı Baykal ile yakından ilgilendi. Oda Başkanı Osman Aşutoğlu, Milli Savunma Bakan yardımcımız Dere’nin samimi ilgi ve alakası bizleri son derece memnun etti. Oda Başkanları olarak bizlerle yakından ilgilenen Bakan yardımcımız Muhsin Dere’ye teşekkürlerimizi sunarız diye söyledi.

Sponsor
Önceki İçerikBakan Soylu: Tüm Acil Aramalar 112’de Toplanacak
Sonraki İçerikKerestecilerin Site Talebine AK Parti’den Destek
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz