Aşutoğlu’ndan Başsağlığı Mesajı

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, “Ağrı’nın Doğu Beyazıt ilçesi Çiftlik Köyü’nde Bakkallık yaparak ekmeğini kazanan meslektaşımız Mevlüt Bengi’nin hain, kalleş PKK tarafından katledilmesi bizleri üzmüş ve bir o kadarda nefret uyandırmıştır” dedi.
Aşutoğlu, “24 Haziran’da yaptığı görev nedeniyle infaz edilen kardeşimiz sırf siyasi görüşü ve vatanına, milletine ve bayrağına olan bağlılığı nedeniyle öldürülmüştür. Bu saldırının müsebbibi arasında bu örgüte destek veren herkesin parmağı vardır, vebali vardır. Devletimiz tarafından sonu getirilmek üzere olan hain örgütü lanetliyor ve bu saldırıların inşallah son bulacağını umuyoruz.
Ağrı ilimizde katledilen Bakkal kardeşimiz Mevlüt Bengİ’ye Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSınava Girecek Öğrencilere Ücretsiz Ulaşım
Sonraki İçerikKazada Ölen İşçiler Son Yolculuğuna Uğurlandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz