Aşutoğlu’ndan 23 Nisan Mesajı

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.
Aşutoğlu mesajın da; “Tarihe adını altın harflerle yazdıran milletimiz tarih sahnesinden silmek ve bizi ebedi yurdumuz Anadolu’da yok etmek isteyen 7 düvele karşı genç, yaşlı, kadın erkek bütün varlığıyla tarihte eşi, görülmedik bir mücadele veren ecdadımız, istiklal ve hürriyetine göz dikenlere haddini bildirmiştir. Bu kutlu mücadeleden sonra TBMM’nin Ankara’da açılması, kahraman milletimizin tarih sahnesine ebediyen var olmasının göstergesidir.
23 Nisan 1920’ deki birlik ve beraberlik ruhunu yitirmedikçe, Anadolu’nun bağrından yetişen kahramanlar ecdadından aldığı güç ve ilhamla dün olduğu gibi bu gün de yeni destanlar yazmaya devam edecektir. Yeni destanlar yazan kahramanların ve bize bu toprakları vatan kılan şühedanın üstümüzdeki en büyük hakkı; birlik ve beraberlik içinde daha çok çalışarak, ülkemizi muasır medeniyetin üstüne çıkarmaktır. Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı ve Türkiye Cumhuriyetinin kurucusu Mustafa Kemalin; TBMM’nin açılış yıl dönümünü aynı zamanda çocuk bayramı olarak kutlanmasını istemesinin sebebi; yetişmekte olan yeni neslin, ecdadını ve tarihini tanıyarak ülkenin geleceğine bu bilinçle hazırlanmalarına dikkat çekmektir. Rabbimizin bu millete bir daha istiklal marşı yazdıracak durumlardan koruması için dua ve niyazlarda bulunmamız gerekmektedir.
Bu anlamlı günde Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ü, İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını şehirlerimizi saygı, minnet ve rahmetle anıyor Allah’tan rahmet diliyoruz.Milletimizin ve bilhassa çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikŞahin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı Kutladı
Sonraki İçerik23 Nisan Çocuk Bayramı Törenlerle Kutlandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz