Aşutoğlu’dan Altun’a Hayırlı Olsun Ziyareti

musab altun sungurlu tarım
musab altun sungurlu tarım
Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve yönetim kurulu İlçe Tarım ve Orman Müdürü olarak atanan Musab Altun’u makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Oda başkanı Aşutoğlu, “Daha öncede birlikte çalıştıklarını belirterek, kurumların birlikte çalışma kültürünün olgunlaşmasının, işlerin yürütülmesi ve sorunların çözümü yönünde çok önemli olduğunu” söyledi. İlçe Müdürü Musab Altun’da ziyaret nedeniyle Oda Başkanı Aşutoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Kurum olarak birçok kurumun ilgi alanına giren müdürlüğümüzün bundan sonrada daha iyi verimli çalışmalarda bulunacağını belirtti.

Sponsor
Önceki İçerikBoğazkale-Sungurlu Yolunun Proje Çalışmaları Başlıyor
Sonraki İçerikOKULLAR DEZENFEKTE EDİLDİ
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz