AŞUTOĞLU, YILBAŞI TEDBİRLERİNEDENİYLE POLİSE TEŞEKKÜR ETTİ

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu Sungurlu İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Çam’a yılbaşı tedbirleri nedeniyle teşekkür etti.

Görevine başladığı gün itibariyle Emniyet Müdürü Hüseyin Çam ve Yılbaşı akşamında, halkın huzur ve güvenliğini sağlamak için, mesai kavramı gözetmeksizin her daim görevlerinin başında olan güvenlik güçlerine yılbaşı ve diğer önemli günler de yaptığı çalışmalar nedeniyle teşekkür eden Aşutoğlu, “Dağlarda askerlerimiz, yerelde emniyet teşkilatının bu fedakârlığı sayesinde vatandaşlarımız huzurlu bir yılbaşı akşamı ve kısıtlama günleri geçirmişlerdir.

Yılın 365 günü halkımızın güvenliği ve huzurunu sağlamak için çalışan Polis teşkilatımıza teşekkür ediyor, esnaflarımız adına tüm emniyet mensubu kardeşlerimize İlçe Emniyet Müdürümüz Hüseyin Çam nezdinde sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dolu bir yıl diliyorum” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikESNAFIN SİGORTA PRİM YÜKÜ HAFİFLETİLMELİ
Sonraki İçerik2020’DE TÜRKİYE’DE EN ÇOK SATAN OTOMOBİL MARKALARI
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz