Aşutoğlu, "Yeni yıl fırsat ve kazanç penceresi olarak aralanır"

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu yeni yıl mesajı yayınladı.

Aşutoğlu, ülke ekonomisinin can damarı olan küçük esnafımız 2020 yılından beklentileri büyüktür. Ancak Her yeni yıl yeni bir başlangıçtır. İnşallah 2020 yılı tüm zorlukları geride bıraktığımız ve geleceğe daha umutla baktığımız bir yıl olsun” dedi.

Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu mesajında; 2019 yılında dövizdeki yükseliş ve artan girdi maliyetleri esnafı büyük sıkıntılarla karşı karşıya bırakmış mantar gibi türeyen zincir marketler ve kayıt dışılık haksız rekabete neden olmuştur. Esnaf ve sanatkarımız gece gündüz demeden tezgahının ve dükkanının başında duruyor. Hasta bile olsa dükkanın kapısına kilit vurmuyor. Tek gayesi insanına mahallesine ülkesine ve milletine hizmet etmek olan, ekonominin belkemiği ve sigortası konumundaki esnaf ve sanatkarlarımız, kendi ayakları üzerinde durabilmeleri ve varlıklarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmek için yoğun çaba harcıyor gereken tedbirlerin, 2020 yılı içerisinde alınmasını hayata geçirilmesini umutla bekliyor. Yeni yılda marketler ve perakende yasasının yürürlüğe girmesini, Vergi, SGK primlerinin düşürülmesini ödemelerinde esnaflarımıza kolaylık sağlanmasını, faizsiz kredi sağlanmasını özellikle kış aylarında artan elektrik tüketimi nedeniyle birim fiyatlarında biz küçük esnaflara da indirimli tarife uygulanmasını beklemektedir.
Yukarıda saydığımız talepler zor geçen kış aylarında esnaflarımıza büyük faydalar sağlayacak olup 2020 yılının tüm insanlığa barış, ülkemize ve dünyaya huzur, esnaf ve sanatkarlar başta olmak üzere Türk milletine, sağlık, mutluluk, bolluk ve bereket getirmesini temenni ediyorum.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, "Yeni yılda da hizmetlerimiz aynı heyecan ve azimle devam edecek"
Sonraki İçerikŞahin, "2019 acısıyla tatlısıyla sona erdi"
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz