Aşutoğlu, “Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, 15 Temmuz ve 15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Aşutoğlu, “Ülkemizi bölmek, parçalamak ve ülkemizde kardeş kanı akıtmak isteyenlere milletimiz 15 Temmuz 2016 gecesi gerekli dersi vermiştir. 15 Temmuz 2016 gecesi Türk Silahlı Kuvvetlerimizin içine sızmış Fethullahçı Terör Örgütü mensupları tarafından bir darbe girişimi ve kalkışma yaşanmıştır. Kalkışmanın amacı millet iradesini hiçe saymak ülkemizi bölmek ve ülkemizde kardeş kanı akıtarak anarşist bir ortam oluşturmak ve hatta ülkemizi parçalamaktı. Milli mücadele döneminde olduğu gibi ülkemiz üzerinde oynanmak istenen hain darbe girişimi karşısında milletimiz etle tırnak olmuş hep birlikte darbecileri püskürterek, hainlere hadlerini bildirmiştir. Milletimiz, iradesine ve ülkesine sahip çıkmıştır. Bundan sonra da milletimiz milli mücadele ruhu ile bu vatan toprağını koruyacağından kimsenin şüphesi olmasın. Ülkemiz üzerinde hain emeller peşinde koşanlar, dün olduğu gibi, 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi bundan sonra da karşısında yüce milletimizi bulacaktır. Hainlere, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Vatana ihanetin nedeni olmaz, er ya da geç bedeli olur” sözünü hatırlatıyor, 15 Temmuz hain darbe girişimini püskürten milletimizi kutlarken, 15 Temmuz şahitlerimizi 2’nci yılında rahmet, minnet ve saygıyla anıyor Gazilerimize de şükranlarımı sunuyoruz. Allah, bir daha bu millete 15 Temmuzları yaşatmasın”

Sponsor
Önceki İçerikKamyon Orta Refüje Devrildi : 1 Yaralı
Sonraki İçerikKargın, “15 Temmuz Şehitlerimizi Saygıyla Anıyorum”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz