Aşutoğlu, “Üç Aylar Kardeşliğe ve Huzura Vesile Olmasını Diliyorum”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu 3 Aylar başlaması nedeniyle Mesajı;
Aşutoğlu, Mübarek üç ayların Ülkemizde ve tüm dünyada kardeşliğe ve huzura vesile olmasını dilerim.
İçinde Regaip, Miraç, Berat ve Kadir gecelerini bulunduran mübarek üç aylar, İslam dünyası için sevinç, bereket ve mağfiret aylarıdır. Bu faziletli gün ve geceleri içinde barındıran aylarda her günü fırsata çevirmeli, onların büyük birer nimet olduğunu unutmamalıyız.Rahmet ve merhamet kapılarının açıldığı bu mübarek aylarda rabbimizden af ve bağışlanma dilerken gönül dünyamızı kirleten kin, nefret ve haksızlık gibi kötülüklerden sakınalım. Anne-babamıza, yakın çevremize her zamanki gibi sevgiyle ve iyilikle yaklaşalım. Başta ilçemiz ve ülkemiz olmak üzere tüm dünyada kardeşlik ve huzurun hakim olması için dua etmeyi unutmayalım.
Bu duygularla, bu mübarek günlerin insanlığın yaşadığı sıkıntıların sona ermesine mazlumların sığınağı ülkemize haksızlığa ve bekamız için şu an Afrin’de bulunan ordumuza hayırlara vesile olmasını temenni ediyor Esnaflarımızın, hemşerilerimizin ve tüm İslam aleminin mübarek üç aylarını tebrik ediyorum.

Sponsor
Önceki İçerikŞahin, “Üç Aylar Manevi Dirilişimize Vesile Olsun”
Sonraki İçerikBelediye Başkanı Abdulkadir Şahiner Üç Ayların Başlangıcı Vesilesiyle Mesaj Yayınladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz