Aşutoğlu, Tekel Ruhsat İşlemleri Başladı

Sponsor

Aşutoğlı, tekel ruhsatları 2019 yılı süre uzatım işlemlerinin başladığını ve odamızın bu konuda gerekli işlemleri üyemiz adına yürüteceğini söyledi.
Tekel Ruhsatını yaptıracak üyelerimizin, işyeri açma ruhsatı, tekel ruhsatı ve yatırdı iseler harç tutarı olan 250 TL dekontu ve odamız aidatı olan 256 TL ile birlikte odamıza teslim etmeleri yeterli olacaktır diyen Aşutoğlu, “Eğer bankaya gitmeyen üyelerimiz Tekel ruhsat harcı tutarını odamıza teslim ettikleri takdirde yatırılması odamızca sağlanacaktır”dedi.
Aşutoğlu, “Bilindiği üzere, 31 Mart 2019 tarihine kadar süre uzatım işlemi yaptırmayan Tekel ruhsat sahiplerinin satış belgeleri ilgili Yönetmeliğin 8’inci maddesi hükmü doğrultusunda 01.04.2019 tarihi itibariyle askıya alınacaktır. Askı süresi zarfında tütün mamulü veya alkollü içki tedarik edilmesi veya satışa sunulması mevzuata aykırılık oluşturacak ve Nisan ayı sonuna kadar işlem yaptırılmayan belgeler doğrudan iptal duruma düşecek ve geçerliliğini yitirecektir” diye konuştu.
Bu itibarla, satıcıların yürürlükteki mevzuatta yer alan yaptırımlara maruz kalmamaları için, 2019 yılı süre uzatım işlemlerini 31 Mart 2019 tarihine yaptırmak zorundadırlar diyen Aşutoğlu, “Yeni ruhsat alacakların odamıza sabıka kaydı,işyeri açma ruhsatı,vergi levhası ve kimlik fotokopileri ile başvurmaları gerekmektedir.Bilgi için Odamızın 3118569 nolu telefon numarası aranabilir” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikKaldırımlardan Sonra Yollarada Özel Solüsyon Uygulanıyor
Sonraki İçerikAşutoğlu; ” Esnafımıza Verilecek Destek Kredileri, Nefes Aldıracaktır. “
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz