Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Eğitim Gündem

Aşutoğlu, “Sağlıklı, mutlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini dilerim”

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, saygıdeğer öğretmenlerimiz sevgili öğrencilerimiz, özveriyle sürdürdüğünüz bir öğretim yılını daha yarıladınız.
Aşutoğlu mesajında, “Eğitim camiasının idareci ve öğretmenleri başta olmak üzere, öğrencilerin ve ailelerinin sağlıklı, mutlu bir yarıyıl tatili geçirmelerini dilerim. Öğrencilerimizin, anne babaların heyecanla beklediği karneler artık ellerinizde. Öğrencilerimizin eksikliklerini başarısızlık olarak düşünmeden ve onları üzmeden bu tatili ikinci döneme daha iyi hazırlanmak için değerlendirmenizi dilerim. Başarının temel şartı başarıya inanmaktır. Telafisi mümkün olan başarısızlıklar sizleri üzmesin. Çocuklarımızın eğlenmesi, dinlenmesi ve yeni döneme enerjik başlaması için tatil iyi değerlendirilmelidir. Emeklerinden dolayı tüm öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi ve tüm velilerimizi kutlar, sağlıklı ve güzel bir tatil geçirmelerini dilerim.”

İlgili İçerikler

Uslu, TBMM Başkanı Adına 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’yü Anma Programına Katıldı.

Safa Özhazinedar

Koçyiğit, ” Vatanı, milleti koruyacak, kollayacak kuşağı siz yetiştireceksiniz”

Safa Özhazinedar

YAŞLI ADAMIN YARDIMINA İTFAİYE KOŞTU

Safa Özhazinedar

Çorum’a Pandemi Desteği 110 Milyonu Aştı

Safa Özhazinedar

Kaleci Bayram Futbolu Bıraktı

Safa Özhazinedar

Bedelli Askerlik Yapacaklara Kötü Haber

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar