Aşutoğlu Regaip Kandilini Kutladı

Sponsor

Sungurlu Bakkallar Odası Başkanı Osman Aaşutoğlu, bu gece idrak edilecek olan tüm İslam aleminin Regaip kandilini kutladı.
Aşutoğlu, “Üç ayların başlangıcını müjdeleyen Regaip Kandilinin dünyada huzur ve selametin oluşmasına vesile olmasını diliyorum Mübarek Üç Aylar, Regaip Kandili’yle başlayan, bin aydan daha hayırlı Kadir gecesiyle zirveye ulaşan, Ramazan Bayramıyla da maddi ve manevi anlamda Bayrama dönüşen manevi yükseliş ve bağışlanma aylarıdır. Bu mübarek geceler geçmişin muhasebesini yapmamız adına çok önemli bir fırsattır. Bizler de bu fırsatı bilmeli, bereket ve feyz dolu kandil gecelerini dolu dolu geçirmeliyiz. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, binlerce meleğin yeryüzüne indiği kandil gecelerinde bol bol dua etmeli ve mağfiret dilemeliyiz. Edilen duaların ve yapılan tövbelerin kabul görüleceği, yüreklerin nurla dolacağı, Alemlerin Rabbi’nin sonsuz affından ve merhametinden yararlanılacağı bir gece olacağına inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşerilerimin mübarek Üç Aylarını ve Regaip kandilini kutluyor, milletçe birlik ve beraberlik içinde daha nice kandillere ulaşmayı Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.

Sponsor
Önceki İçerikKoçak, ” Kendi Benliğine Sahip Olamayan Milletler, Başka Milletlerin Şikarıdır”
Sonraki İçerikTicaret Borsası Yaşlıların Gönlünü Aldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz