Aşutoğlu; ” Ramazan-ı Şerifiniz Hayırlara Vesile Olsun. “

Sponsor

Aşutoğlu mesajında; “Başı rahmet, ortası mağfiret sonu ise cehennemden kurtuluş olan Ramazan Ayı, her yıl 7’en 77’ye tüm Müslümanların özlemle beklediği bir aydır.Bu mübarek ay insanlar arasındaki birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesine büyük katkısı olan hoşgörü, muhabbet, şefkat, merhamet ve rızkın bol olduğu değerli bir aydır.Ramazan Ayı insanlarımızın kalplerinin yumuşadığı, fakir fukaranın gözetildiği, manevi duyguların zirveye çıktığı, içerisinde bin aydan daha hayırlı KADİR gecesinin bulunduğu yapılan ibadetlerin ise sevabının kat kat arttığı Rahmet mağfiret mevsimidir. Birliğin, dayanışmanın ve bereketin arttığı bu Ramazanda dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, hep birlikte kardeşçe geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız.
Allah’dan dileğimiz bu mukaddes ayın gelişini tüm insanlık için ve özellikle zulüm altında olan başta KUDÜS ve İslam beldelerinde yeni güzelliklerin yaşanmasına vesile kılar. Bu duygu ve düşüncelerle hemşehrilerimin on bir ayın sultanı olan Mübarek Ramazanlarını tebrik ediyor ,barış ve kardeşliğe vesile olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

Sponsor
Önceki İçerikÇİFTÇİLERE ÖNEMLİ UYARI
Sonraki İçerikTürkler, Esporda Bu Yıl 644 Bin Lira Kazandı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz