Aşutoğlu, “Öğretmenlik kutsal bir meslektir.”

Sponsor

Aşutoğlu, öğretmenlik mesleğinin eğitim ve kültür tarihimizde çok özel bir yerinin olduğunu, hepimizin geçmişinde, isimlerini bugün saygı ve rahmetle andığımız birçok öğretmenlerle dolu olduğunu söyledi.
En kutsal mesleklerin başında gelen öğretmenliğin, doğrudan bizleri etkilediği yetiştirdiği toplumları dizayn ettiği için her zaman gözde bir meslek olduğunu ve bu mesleği seçenlerin iyi bir insan yetiştirme arzusu ve isteğiyle seçtiklerini düşünüyorum.
Hz Alinin dediği gibi “BANA BİR HARF ÖĞRETENİN 40 YIL KÖLESİ OLURUM” inancıyla yoğrulmuş bir toplum olarak kendisini her açıdan hayata hazırlayan yetiştiren öğretmenlere saygı ve sevgiyle bakmaktadır. “HAYATTA EN HAKİKİ MÜRŞİT İLİMDİR” sözü de Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öğretmenlere ilimin yanında bunu öğreten öğretmenlere de ne kadar değer verdiğini göstermektedir.
Bu duygu ve düşüncelerle sevgili öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor, ebediyete intikal etmiş öğretmenlerimize Allah’tan rahmet diliyor, öğretmenlerimizi sevgi ve saygıyla candan tebrik ediyorum.

Sponsor
Önceki İçerikÖzkan, “Öğretmenlerimiz mesleklerini severek ve onur duyarak yapmaktadırlar”
Sonraki İçerikÇakmar, “Öğretmenlerimiz yeni nesilleri daha aydınlık geleceğe taşıyorlar”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz