Aşutoğlu Mazbatasını Aldı

Sponsor

4 Ocak 2018 pazar günü günü gerçekleştirilen olağan genel kurulda güven tazeleyen Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman AŞUTOĞLU mazbatasını Seçim Müdürü Necmettin ÇAYLAN’dan aldı.

Osman Aşutoğlu, ilk gün olduğu gibi azim ve heyecanla hizmet etme aşkını yitirmeden oda üyelerine hizmetlerin en güzelini sunmak için Şahin DURUSULU, Şaban ERGÜNEN, Gazi KOÇAKER, Faruk KEYVANOĞLU, Fatih ÇAKAN ve Bayram KUBAŞIK ile birlikte çalışacaklarını, kendisine destek veren vermeyen herkese teşekkür ettiğini ve yeni dönemde esnaflarımızla birlik ve beraberlik içinde olacağını belirtti.

Sponsor
Önceki İçerikİngilizce Kelime Yarışması Düzenlendi
Sonraki İçerikHapşırığını Tuttu, Boğazı Yırtıldı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz