Aşutoğlu, ” Kalplerimizi sevgiyle dolduralım. Kin ve nefrete yer vermeyelim “

Sponsor

Sungurlu Bakkallar Odası Başkanı Osman Aşutoğlu’nun Berat Kandili Mesajı yayınladı.
Aşutoğlu, Başta güzel yurdumun güzel insanların ve tüm ümmeti Muhammedin berat Kandili Mübarek Olsun diyor ve bu günün tüm İslam ümmetinin beratına vesile olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum.
Üç ayların ikincisi olan Şaban ayının 15. gecesi, Berat Kandilidir. Berat kurtulma demektir. Affedilme demektir. Berat gecesi, işledikleri günahların farkına vararak tövbe eden Müslümanların günahlarından kurtularak ilahi rahmete kavuşacaklarını ümit ettikleri kutsal bir zamandır. Aynı zamanda Mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir. Bu geceyi Allahu Tealadan af dileyerek, insanlığa faydalı olmanın yollarını arayarak geçmişlerimizi rahmetle anarak ülkemiz ve dünyanın barış ve huzuru için Rabbimize dua ederek dostlarımızla mesajlaşarak konuşarak tebrikleşerek ihya etmeye çalışmalıyız.
Kalplerimizi sevgiyle dolduralım. Kin ve nefrete yer vermeyelim. İyi bir kul olgun ve faydalı bir insan olmaya gayret edelim.Herkesi sevgi ve merhametle kucaklayalım.Berat gecesinde eller dostluğa kardeşliğe ve barışa açılsın.
Bu duygu ve düşüncelerle bu kutlu gecenin İslam aleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, bütün insanlığın huzur ve barış içinde yaşamasına vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyor bütün kardeşlerimin huzur ve mutluluğuna vesile olmasını diliyor Berat kandilini kutluyorum.

Sponsor
Önceki İçerikKıyak’a İlçelerden Tam Destek
Sonraki İçerikKoçak, ‘ Berat Kandili kötülüklerden arınma ve iyiliklerle buluşma günüdür ‘
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz