Aşutoğlu, “Kadınlarımız Sevgiyi ve Hoş görüyü Temsil Ediyor”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, 8 Mart kadınlar günü nedeniyle mesaj yayınladı.
Mesajında Aşutoğlu, “Hayatımızın her alanında sevgiyi fedakârlığı hoşgörüyü temsil eden kadınlar, huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşlarıdır. Bu husus göz önüne alındığında, toplumsal hayatta nüfusumuzun yarısını oluşturan kadınlarımızın hak ettiği yere gelmesi, katılımcı, üretken ve eşit bireyler olarak kabul görmesi yalnızca kadınlarımızın değil, tüm toplumun sorumluluğudur.Toplumsal yaşamın ayrılmaz bir parçası olan kadınlarımız, bilgili bilinçli ve güçlü nesillerin yetişmesinde ve geleceğimizin şekillenmesinde önemli rol üstlenmektedir” dedi.
Son yıllarda Kadınlarımıza karşı ayrımcılık, şiddet ve dışlama gibi bütün hak ihlalleri karşısında ülkemizde ciddi bir kamuoyu vardır ve oluşmuştur.Kadınlarımızın bu hak mücadelesinde devletimizde bütün kurumlarıyla yanlarında olduklarını görmekteyiz.Kadınlarımıza karşı yapılan her olumsuz hak ve hukuk ihlallerinde daha çok ve etkin yaptırımları devletimizden beklemekteyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımız, ihtiyacımız olduğunda bizden desteklerini esirgemeyen, eğiten, yetiştiren, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren dinimiz islamda hak ettiği değeri gören ve yüce Allahın kullarına çeşitli ayetleri ve peygamberimiz (s.a.v)’in hadisleriyle biz kullarına tavsiyelerde bulunduğu ailenin ve toplumun temel taşı annelerimizin,kadınlarımızın, şehit ve gazilerimizin eş ve annelerinin, dünyayı sevgi ile dolduran tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.

Sponsor
Önceki İçerikMYO’dan Kırıkkale’ye Teknik Gezi
Sonraki İçerikErayhan, “Kadınlarımıza Karşı Ön Yargı Değişmelidir”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz