Aşutoğlu “ GÜN BİRLİK OLMA GÜNÜDÜR”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, “Ekonomik kriz varmış gibi mallara zam uygulayan toptancı ve stokçuları kınıyorum” dedi

Aşutoğlu, “Son günlerde ABD tarafından PKK ve FETÖ ile işbirliği içinde olan bir papaz yüzünden sanılan ama daha çok ülkemizin dünyadaki etkinliğine ve büyümesine karşı yapılan saldırıyı kınıyoruz ve bugünlerde birlik ve beraberlik içinde atlatılacaktır.Tamda birlik ve beraberlik içinde olacağımız şu günlerde başta petrol olmak üzere hiçbir temel girdiye zam yapılmazken sudan, una varıncaya kadar birçok alanda satış yapmayan, ürünlerini stoklayan ve zam yapan toptancılar fırsatçılık yaparak ülke ekonomisine zarar vermekteler.Bu ülke hepimizin ve şundan eminim ki bu fırsatçı küçük azınlığa rağmen ekonomik saldırılar karşısında tüm esnaf ve sanatkarlarımız devletinin ve milletinin yanındadır. Türkiye’ye yapılan bu ekonomik saldırı devlet millet iş birliği ile aşılacaktır.

Ve tekrar etmek istiyorum bu ülke hepimizin. Hep birlikte aynı gemide yol alıyoruz. Bu gemiyi sağ salim limana ulaştırmak için devletimize destek anlamında ülke genelinde 81 milyon insanımıza büyük görev düşmektedir. Günü birlik zamlarla fırsatçılık yapmak kimseye fayda getirmez ve bu elde edilen kazanç ülkemize verilmek istenen zarardan kıymetli değildir helalde değildir.15 Temmuz gibi hain bir darbeyi atlatan milletimiz bugünleri de aşacaktır. Yeter ki devletimize güvenelim ve birlik beraberliğimizle destek olalım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikEryiğit Okul Müdürleriyle Toplantı Yaptı
Sonraki İçerikTürk Hacker Grubu, Amerikalılara Kabus Yaşattı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz