Aşutoğlu; Esnafına Sahip Çık Sungurlum

Sponsor

İlçemizdeki bakkal, büfe veya küçük esnaflarımız, küçük işletmeler ayakta duramıyor, günden güne yok oluyor diyen Aşutoğlu, “Büyük işletmelerin yüksek rekabet gücü karşısında direnme gücümüz gün geçtikçe azalıyor. Aldığınızda, sattığımızda, ürettiğimizde hile yok. Evimize alın terimizle helal lokma götürmekten başka derdimiz yok. Kapanan her esnaf aslında kaybedilen bir dosttur. Milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde birbirimize destek olarak esnaflarımızın yanında yer alalım.Her sabah akşam selamlaştığımız paramız olmadığında borç istediğimiz veresiye yazdırdığımız cenazemizde düğünümüzde acı günümüzde tatlı günümüzde  birlikte olup omuz omuza verdiğimiz  gerektiğinde göz yaşı döktüğümüz yerel esnafımızın yokluğunu yaşamamak için esnafımıza sahip çıkalım ilçemizin kazancını dışarıya kaçırmayalım ilçe ekonomimize katkıda bulunalım” dedi.
Aşutoğlu, “Hiçbir ülkede olmayan 1000 yıllık Ahilik kültürümüzün temsilcileri olan esnaflarımız ülke ekonomimizin de en büyük lokomotifi durumundadırlar. Açılan marketler ürün çeşitliliği bakımından cazip olsalar dahi örneğin mahalle bakkallarından farkları bulunmamaktadır. Dolayısı şahsımda bir mahalle bakkalı olarak ilçe halkımızı yerel esnaftan alışveriş yapmaya davet ediyorum. Biz diyoruz ki; Kapanan her esnaf aslında kaybedilen bir dosttur. Milletçe birlik ve beraberliğe ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde birbirimize destek olarak yerel esnaflarımızın yanında yer alalım. Yerel Esnafımıza Sahip Çıkalım” ifadelerini kullandı.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu MYO “Sosyal Hizmetler”e Öğrenci Alacak
Sonraki İçerikKaraman Dur Durak Bilmiyor
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz