Aşutoğlu, Esnafın Talebini Kaymakam’a İletti

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve Genel Sekreter Bülent Kaleli, Kaymakam Yunus Ataman’ı ziyaret etti ve esnafın talebini iletti.

aşutoğlu kaymakam yunus ataman sungurlu
Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Osman Aşutoğlu ve Genel Sekreter Bülent Kaleli, Boğazkale Kaymakamı ve Sungurlu Kaymakam Vekili Yunus Ataman’ı ziyaret etti.

Aşutoğlu ziyaretinde covid-19 tedbir genelgeleri ve alınan kararlar hakkında Kaymakam Yunus Ataman’la istişarede bulunarak gerek Pazarcıların/Manavların gerekse diğer esnafların durumları konusunda bilgi alışverişinde bulunarak covid-19 tedbirleri çerçevesinde esnetilmesi talep edilen konuları iletti ve Perşembe pazarının açılması talebinde bulundu.

Kaymakam Yunus Ataman, alınan tedbirlerin vatandaşların ve esnafların sağlığı için olduğunu belirterek hemşehrilerimizden sabretmelerini istedi ve koronavirüs (covid-19) tedbirleri konusunda gerekli tedbir ve hassasiyetin gösterilmesi talebinde bulundu.

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikSUNGURLU TMO BUĞDAY ALIMINA BAŞLIYOR
Sonraki İçerikKabine Toplantısında Yeni Kararlar Alındı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz