Aşutoğlu, “Esnafımıza iyi hizmetler sunmak için adayım”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi başkan adayı olduğunu açıkladı.
Gazetemizi ziyaret eden Osman Aşutoğlu, amacının Sungurlu esnafına iyi hizmetler sunmak olduğunu belirtti. Kooperatife başvuran tüm esnaf ve sanatkarların, ihtiyaçlarını anlamaya, doğru çözümler üretmeye ve memnuniyete dayalı mutlak bir başarıyı hedeflediğini söyleyen Aşutoğlu, güzel bir birliktelik kuracaklarına ve iyi hizmetler yapacağına inandığı için aday olduğunu esnafımızın sorun ve sıkıntılarını çözebileceğimiz, kooperatifin esnafın önünü tıkayıcı ödemelerini zorlaştırcı değil ilgili kanun ve tüzükler izin verdiği kadarıyla esnaflarımızın işlerinde çözüm üretici bir yönetim olacaklarını söyledi.
Esnaflarımızla kredi öncesi kuracağımız diyalogla varsa maddi sorunlarına ihtiyaçlarına kolaylıklar sağlamaya çalışacağız diyen Aşutoğlu, “Halen yürütmekte olduğu Bakkallar ve Bayiiler esnaf odası olarak üyelerimiz şahsımı tanımakta ve yetkilerimizin el verdiği kadar kaliteli hizmetler sunmaya ve esnaflarımızla her zaman alakadar olmaya çalışıyorum.Her zaman bulunduğumuz makamların esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza amir değil hizmet noktaları olduğu bilincinde olmuşumdur.Bunu Esnaf ve sanatkarlar kredi ve Kefalet kooperatifinede taşıyacağımı söyleyerek 7 Ocak 2018 Pazar günü yapılacak seçimlere aday olduğumu açıklamak istiyorum” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikEski Ocak Başkanı MHP’den İstifa Etti
Sonraki İçerikYeni Başhekim Batıbay Göreve Başladı
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz