Aşutoğlu , “Emeği Geçen Herkese Teşekkürler”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu İlçemiz adına tarihi bir başarıya imza atan Sungurlu Belediyesi Voleybol Takımını tebrik etti.

Aşutoğlu, “Adıyaman’da düzenlenen Erkekler Türkiye 2.Voleybol Ligi Play-Off Final Grubu’ndaki üçüncü maçında İzmir temsilcisi Saint Joseph’i 3-0 gibi net bir skorla yenerek 1.Lige yükselen Sungurlu Belediyespor’u tebrik ediyor, emeği geçen belediye başkanımız Abdulkadir ŞAHİNER ve Bahri SEZEN başkanımızdan değerli antrenör ve sporcusuna, malzemecisinden karşılaşmaları canlı olarak ve yazılı olarak ilçemiz halkına sunan yerel medyamıza kadar herkese teşekkür ediyorum. İlçemizin ve aynı zamanda ilimizinde gururu haline gelen Sungurlu Belediye Spor Voleybol Takımımıza, odamız esnaf camiası olarak 1.Ligde başarılar diliyoruz.” dedi.

Sponsor
Önceki İçerikBelediye Ekipleri Daha Yaşanılabilir Bir Sungurlu İçin Çalışıyor
Sonraki İçerikÖzkan, “Nevruz Kültürel Değerlerimizden Biridir”
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz