Aşutoğlu “Devletimizin ve Kahraman Askerlerimizin Yanındayız”

Sungurlu Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Osman Aşutoğlu, ‘Bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız’ dedi.

Abone Ol

Türkiye, sınır güvenliğini sağlamak, hem kendisi hem de bölge ülkeleri için tehdit oluşturan terör koridorunu ortadan kaldırmak bölgeyi terör örgütlerinden temizleyerek huzur, güven ve barış ortamını yeniden tesis etmek amacıyla Afrin’de Zeytin Dalı Harekatı‘nı başlatmıştır diyen Aşutoğlu, “Tüm dünya şunu artık görmelidir ki masum insanları katleden ve ülkemizin güvenliğine de açık tehdit oluşturan terör gruplarına sessiz kalmamız ülkemizden beklenemezdi.

Fırat Kalkanı ile başlayan ve Zeytin Dalı Harekâtıyla devam eden operasyonlarıyla Türkiye, terör örgütlerine ve destekçilerine gereken cevabı en güçlü şekilde vermekte ve aynı zamanda da sivillerin ve masumların korunmasına azami dikkat göstermektedir.Dünyanın en güçlü ve bilinçli hareket kabiliyetine sahip kahraman Türk Silahlı Kuvvetlerimizin daha fazla kayıp vermeden zaferle döneceğine inancımız tamdır. Türk milleti her zaman olduğu gibi söz konusu vatan olduğunda yine tek ses ve tek yürek olmuştur. Bu birlikteliğe her zaman kinden bugün daha çok ihtiyacımız var. Ülkemizde iktidar ve muhalefet tüm siyasi partilerimizin birlikte hareket etmesi ayrı bir sevinç kaynağıdır. Zeytin Dalı harekatı hiç kuşkusuz bölgeye huzur getireceği gibi terör örgütlerine ve küresel güçlere büyük bir mesaj olacaktır” dedi.

Aşutoğlu, “Sivil toplum örgütü olarak esnaflarımız adına bütün gönlümüzle devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız.Afrin ve terörle mücadelede verdiğimiz şehit askerlermize rahmet diliyoruz, mekânları cennet olsun.Allah, Mehmetçiğimizi korusun, Ordumuzu muzaffer kılsın. Yar ve yardımcımız olsun” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz