Aşutoğlu “Defter Tasdikleri Kalktı”

Sponsor

Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası Başkanı Osman AŞUTOĞLU, Maliye Bakanı Naci Ağbal’ın Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonunda Genel Başkanı Bendevi PALANDÖKEN,Birlik ve Federasyon başkanları ile yaptığı toplantıda özellikle küçük esnaflarla ilgili önemli açıklamalar yaptığını söyledi.Bunlardan en önemlisinin Defter Tasdiki olduğunu ve 2019 yılında defter tasdikinin yapılmayacağını basit usul vergi mükellefiyetinin devam edeceğini açıkladı.

Bunun yanı sıra TAPDK tekel satış ruhsatları ile ilgili 2018 yılı belge bedellerinin resmi gazetede yayınlandığını ancak Tütün Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (TAPDK)’nin lav edilmesi nedeniyle süre uzatım işlemleri ve yeni ruhsat işlemlerinin başlamadığını açıkladı.Osman AŞUTOĞLU Tekel ruhsat işlemlerinin başlamasını müteakip gerekli bilgilendirmenin Sungurlu Bakkallar ve Bayiiler Esnaf Odası tarafından yapılacağını belirtti.

Sponsor
Önceki İçerikSungurlu’da Karne Heyecanı
Sonraki İçerikİngilizce Kelime Yarışması Düzenlendi
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz