Sungurlu Televizyonu | Sungurlu TV | Sungurlu Haber
Image default
Gündem

Aşutoğlu, “Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz”

Aşutoğlu; Kahramanlıkları destanlaşarak dilden dile aktarılan Türk milletinin en büyük günü olan Cumhuriyetimizin 96. yıldönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Atatürk’ün ve kahraman silah arkadaşlarının önderliğinde verilen, büyük mücadele sonucunda kazanılan Cumhuriyetimizi korumak, değerlerine sahip çıkmak vatandaş olarak hepimizin sorumluluğundadır. Ecdadımızdan aldığımız bu taçlı emaneti, güçlü yarınlara taşımak, ülkemizi çağdaş medeniyetler seviyesine çıkarmak için çok çalışmamız gerektiğini unutmamalıyız. Ülkemizin güçlü olması konusunda çocuklarımızı iyi yetiştirmek onları geleceğe hazırlamak, vatan, millet, bayrak ve ülke sevgisini onlara aşılamak bizim en önemli görevimizdir.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin ilanının 96. yılının büyük coşkusunu yaşadığımız bu günde; Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını, vatanın savunması, bölünmez bütünlüğü için mücadele eden tüm şehit ve gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyor, tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını içtenlikle kutluyorum.

İlgili İçerikler

Şahiner, “Mehmet Akif, Milli Mücadeleye Ömrünü Adamıştır”

Safa Özhazinedar

Şahin; “Çanakkale Zaferi, aziz milletimiz için büyük bir anlam ifade ediyor”

Safa Özhazinedar

Sungurlu Devlet Hastanesi, ‘Anne Dostu Hastane’ unvanına layık görüldü.

Safa Özhazinedar

Sungurlu’da Kuşa Benzeyen Salatalık Yetişti

Dört Mevsim Halı Yıkamada Antibakteriyel Yıkama Başladı

Safa Özhazinedar

Kurban Bayramı Hazırlıkları Başladı

Safa Özhazinedar

Yorum Bırak

Kullanıcı deneyimini iyileştirmek için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için detaylara göz atın. Onayla Detaylar