Aşutoğlu, “Bu Günün Tüm İslam Ümmetinin Beratına Vesile Olmasını Yüce Rabbimden Niyaz Ediyorum.”

Sponsor

Aşutoğlu mesajında; “Başta güzel yurdumun güzel insanların ve tüm ümmeti Muhammedin berat Kandili Mübarek Olsun diyor ve bu günün tüm İslam ümmetinin beratına vesile olmasını yüce Rabbimden niyaz ediyorum.

Üç ayların ikincisi olan Şaban ayının 15. gecesi Berat kurtulma demektir. Affedilme demektir.Berat gecesi, işledikleri günahların farkına vararak tövbe eden Müslümanların günahlarından kurtularak ilahi rahmete kavuşacaklarını ümit ettikleri kutsal bir zamandır.Aynı zamanda Mübarek Ramazan ayının da müjdecisidir. Bu geceyi Allahu Tealadan af dileyerek, insanlığa faydalı olmanın yollarını arayarak geçmişlerimizi rahmetle anarak ülkemiz ve dünyanın barış ve huzuru için Rabbimize dua ederek dostlarımızla mesajlaşarak konuşarak tebrikleşerek ihya etmeye çalışmalıyız.

Kalplerimizi sevgiyle dolduralım İyi bir kul olgun ve faydalı bir insan olmaya gayret edelim. Bu duygu ve düşüncelerle gecesi ve gündüzü iki bayramı yaşadığımız bu günde İslam aleminin birlik, dirlik ve beraberliğine, bütün insanlığın huzur ve barış içinde yaşamasına vesile olmasını Rabbimden niyaz ediyor bütün kardeşlerimin huzur ve mutluluğuna vesile olmasını diliyorum.” dedi

Sponsor
Sponsor
Önceki İçerikŞahiner, ” On Bir Ayın Sultanı Ramazan-ı Şerifin müjdecisi Berat Kandilinizi tebrik ediyorum.”
Sonraki İçerikKayar ve Sandıklılı Şampiyonlar Turnuvasına Katılacak
Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi ve Çorum Hitit Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümlerini okudum. 2013 yılından beri kendi işletmemde (Hazinedar Reklam) çalışıyorum. İleri seviyede bilgisayar kullanımına hakimim. İhtiyaçlarınız doğrultusunda size web sitesi tasarlayabilirim. Kurumsal reklam ve ürün ihtiyaçlarınızı karşılayabilirim. Giriş seviyesi C# program yazabilirim. Orta seviyede Corel Draw, Photoshop, 3Ds Max kullanabiliyorum. Giriş seviyesinde After Effects kullanabiliyorum. Buna ek olarak video montajına oldukça hakimim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz